Piękna Kat Von D w nowym teledysku IAMX

2018-03-12
Piękna Kat Von D w nowym teledysku IAMX

Wizualny i muzyczny prowokator IAMX (Chris Corner) prezentuje teledysk do utworu “Stardust”, promującego najnowszą płytę IAMX Alive in New Light. Premiera klipu w wersji nieocenzurowanej odbyła się na Playboy.com.

“Najpierw wynająłem industrialny loft, w którym przez miesiąc eksperymentowałem ze światłem i kamerą. Nigdy nie pracuję ze skończonym pomysłem. To bardziej dla mnie jak układanie puzzli. Nie lubię zwykłej narracji, uwielbiam sztukę wizualną i performance” - wyjaśnia Corner, który stanął za kamerą. 

Teledysk powstał w Los Angeles, obok Cornera pojawia się w nim gwiazda tatuażu i modelka alternatywna - Kat Von D, która również śpiewa w utworze „Stardust”. Towarzyszą im muzycy IAMX - Janine Gezang, Sammi Doll oraz Jon Siren.

"Kat Von D pięknie zaśpiewała w piosence i miałem nadzieję, że wystąpi też w teledysku. Pasowała tam idealnie. Kiedy tylko pojawiła się na planie od razu wiedziała co robić, beż żadnych podpowiedzi reżyserskich z mojej strony.  Obydwoje tworzymy nie dlatego, że chcemy, ale musimy” – wspomina współpracę z artystką Corner. 

Prowokacyjna stylizacja i kostiumy jakie pojawiły się w teledysku wpłynęły też w dużej mierze na stronę wizualną trasy koncertowej IAMX.

Zespół będziemy mogli niedługo zobaczyć w warszawskim klubie Progresja 23 marca. 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska