Dom z „Pulp Fiction” do kupienia

2018-03-13
Dom z „Pulp Fiction” do kupienia

Cena wywoławcza za dom Jimmie’ego Dimmicka z „Pulp Fiction”, w którym Vincent Vega i Jules Winnfield czyścili się z krwi, wynosi 1,4 mln dolarów.

Uroczy dom postaci z filmu Quentina Tarantino, granej przez Quentina Tarantino, czyli Jimmie’ego Dimmicka z kultowego „Pulp Fiction”, właśnie zyskał tabliczkę z napiseł „For Sale” (na sprzedaż).

Rezydencja mieści się w Studio City, jednej z dzielnic Los Angeles. To tutaj były kręcone sceny w kuchni, kiedy przesiąknięci krwią Samuel L. Jacksonem i John Travoltą, pili „niezręczną” kawę z Jimmie’m, czekając na pojawienie się Harvey’a Keitela (Winston Wolfe).

Na zdjęciach widać, że kuchnia – mimo że została odnowiona – ma wiele tych samych cech, jakie miało pomieszczenie podczas kręcenia filmu. W całym domu znajdują się drewniane podłogi, od przestronnego salonu po jasne sypialnie. Rezydencja wygląda na nienagannie utrzymaną i posiada wiele uroczych cech, by wspomnieć tylko retro umywalki w łazience.

Dom o powierzchni 157 metrów kwadratowych znajduje się w dobrej dzielnicy i ma przestronne, trawiaste podwórko. Cena to 1,4 mln dolarów.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska