Męczy cię kac-gigant? Ten lekarz może ci pomóc

2018-03-22
Męczy cię kac-gigant? Ten lekarz może ci pomóc

Warszawski Kac Doktor przeszczepia na polski grunt pomysł pomocy lekarskiej po zakrapianej imprezie.

Jeśli zdarzyło ci się po imprezie wstukiwać nerwowo w wyszukiwarkę takie frazy jak „domowe sposoby na kaca” albo „jak przeżyć gigantycznego kaca bez uszczerbku na zdrowiu” – wiedz, że nie jesteś sam. Na Playboy.pl regularnie przybliżamy sposoby na wyjście z kryzysowych sytuacji, czasem jednak potrzeba trochę więcej, niż uniwersalnych przepisów - wtedy warto poprosić o pomoc eksperta.

Takie usługi od kilku lat zyskując popularność w Stanach Zjednoczonych – przykładem może być bus Hangover Heaven, który w 2015 „uratował” prawie 11 tys. cierpiących w nieformalnej kacowej stolicy świata – Las Vegas. Podobne obwoźne kliniki pojawiły się również w Australii, a teraz przyszedł czas na Polskę – warszawscy imprezowicze mogą skorzystać z pomocy Kac Doktora.

View this post on Instagram

Have always wanted to do this. #hangoverheaven

A post shared by Cody Waggoner (@cody_waggoner_lasernut) on

Kac nie jest schorzeniem, które można leczyć przez zapisanie się na wizytę z kilkuletnim wyprzedzeniem. Pięcioosobowy zespół kliniki zdaje sobie z tego sprawę i do poszkodowanego przyjeżdża w ciągu 45 minut. Zgodnie z obietnicą fachowców kroplówka z elektrolitów i wszystkie potrzebne leki przeciwbólowe, relaksacyjne i składniki odżywcze powinny postawić nas na nogi w ciągu trzech godzin.

W ofercie firmy znajdziemy trzy pakiety, które wybieramy w zależności od intensywności imprezy minionego dnia (lub dni). Ceny dożylnej terapii zaczynają się od 450 złotych. Tanio nie jest, ale kto przeżył w życiu naprawdę solidnego kaca, łatwo może sobie wyobrazić sytuację, w której nawet na pakiet 900 zł zareagować można mówiąc „shut up and take my money”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska