Kobiety też mogą robić napady, czyli nowy zwiastun „Ocean’s 8”

2018-04-13
Kobiety też mogą robić napady, czyli nowy zwiastun „Ocean’s 8”

Zapomnijcie o Dannym Oceanie, który niegdyś napadał na kasyna – teraz stery przejmuje jego siostra Debbie! Szkoda tylko, że jej największym wyzwaniem nie będzie dostarczenie widzom dobrej rozrywki, a znoszenie ciągłych porównań do swojego poprzednika.

O tym, że Hollywood zjada – nie po raz pierwszy zresztą – własny ogon, wiemy od dawna. W niektórych przypadkach nie jest to zresztą niczym złym. Wielu widzów jest niczym inżynier Mamoń z Rejsu i woli obejrzeć nowe wcielenie czegoś, co już doskonale zna – no jak komuś może się podobać piosenka, którą pierwszy raz słyszy? Poza tym dobrze zrealizowany film z gatunku heist movie potrafi bawić nawet wtedy, gdy uznamy jego konwencję za nieco wyświechtaną.

I szkoda tylko, że twórcy filmów nie są w stanie zdobyć się na nieco więcej oryginalności. Film o napadzie w wykonaniu bandy kobiet? Fantastyczny pomysł! Tylko po co mieszać w to Danny’ego Oceana, już na starcie skazując film na ten sam negatywny odbiór, jaki towarzyszył kobiecej wersji Pogromców duchów? No ale cóż, jest to trend, który raczej będzie zyskiwał na sile – niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie. Więcej na ten temat pisaliśmy w TYM miejscu.

A tymczasem skupmy się na nowym zwiastunie filmu Ocean’s 8, który – jeśli mamy być szczerzy – raczej na pewno nie będzie niczym szczególnie oryginalnym, ale może być niezłym filmem o napadzie. Jeśli rzecz jasna można to wnioskować po trailerze.

W rolę Debbie Ocean wcieli się Sandra Bullock i to ona będzie grać pierwsze skrzypce w filmie. Na ekranie oprócz niej zobaczymy między innymi Anne Hathaway, Cate Blanchett, Sarę Paulson, Helenę Bonham-Carter, a także Rihannę. Reżyserią zajmie się Gary Ross (ciekawe, że tej funkcji nie powierzono kobiecie). Premiera filmu została zaplanowana na 8 czerwca 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska