„Kierunek Mundial – Rosja 2018”: dokument z Lewandowskim. Zobacz zwiastun!

2018-04-16
„Kierunek Mundial – Rosja 2018”: dokument z Lewandowskim. Zobacz zwiastun!

Najbardziej intymne i osobiste historie światowej klasy piłkarzy, gwiazd tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej, można będzie zobaczyć w najnowszym serialu dokumentalnym HBO, „Kierunek Mundial – Rosja 2018”.

Swoimi historiami podzielą się między innymi Robert Lewandowski, Isco, Luka Modrić, Thiago Alcántara, czy Alvaro Morata. Pierwszy odcinek produkcji jest już dostępny w serwisie HBO GO, a na antenie HBO pojawi się 3 maja. Zobaczcie trailer serialu:

„Kierunek Mundial - Rosja 2018” (oryg. Destino Russia) to dziesięcioodcinkowy serial dokumentalny HBO prezentujący anegdoty, wspomnienia i osobiste opowieści światowej klasy piłkarzy, biorących udział w tegorocznym mundialu oraz ich najbliższych współpracowników i rodzin. Produkcja zbliża fanów do świata wielkiej piłki, pokazując z bliska sportową pasję, przyjaźń, solidarność oraz wysiłek towarzyszący osiąganiu najlepszych wyników.

Serial pozwala widzom odbyć podróż po 12 krajach, w których futbol budzi wielkie emocje. Pokazuje sylwetki największych piłkarskich gwiazd Europy i Ameryki Łacińskiej, oraz ich drogę na szczyt. Wśród bohaterów serialu znalazł się jeden Polak – Robert Lewandowski, uznawany za jednego z najlepszych zawodników na świecie.

Poza Lewandowskim, swoje historie opowiedzą między innymi Isco (Real Madryt), Luka Modrić (Real Madryt), Koke (Atlético Madryt), Thiago Alcántara (Bayern Monachium), Alvaro Morata (Chelsea), czy urodzony w Szwecji, a wychowany w Kenii – John Alberto Guidetti (Deportivo Alavés). Poza poruszającymi i osobistymi historiami zawodników przedstawione zostaną także historyczne wydarzenia, które miały w poszczególnych krajach istotny wpływ na tę dyscyplinę sportu, tj. trzęsienie ziemi w Meksyku w 1985 roku, czy kwestia dopingu za żelazną kurtyną.

„Kierunek Mundial – Rosja 2018” to produkcja będąca pierwszym wspólnym projektem HBO Europe oraz HBO Latin America. Reżyserem jest Eulogio Romero (Destino Brasil 2014).

Serial dokumentalny „Kierunek Mundial – Rosja 2018” składa się z 10 półgodzinnych odcinków. Pierwszy odcinek produkcji jest już dostępny w serwisie HBO GO, premiery kolejnych odcinków w każdą środę w HBO GO. Na antenie HBO pierwszy odcinek serialu wyemitowany zostanie 3 maja o godz. 21:55, kolejne co czwartek o godz. 22:00.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska