Pierwszy pełny trailer "Venoma" z Tomem Hardym

2018-04-24
Pierwszy pełny trailer "Venoma" z Tomem Hardym

Dotąd Sony pokazywało krótkie teasery. Tym razem - z pełnego trailera - wiemy już jak będzie wyglądało przeistaczanie się Toma Hardy'ego w potwora.

Po tym filmie nikt nie będzie już kojarzył Eddiego Brocka Jr./Venoma z Topherem Gracem, który zagrał go na dużym ekranie w „Spider-Manie 3” z 2007 roku. Sony pokazało długi zwiastun „Venoma”, a Tom Hardy udowadnia, że jest jedyną wersją bohatera, której kolejne filmy z serii będą odtąd potrzebowały. W filmie Sama Raimi „Spider-Man 3” Topher Grace był postacią drugoplanową. Tym razem superzłoczyńca przejmuje wielki ekran dla siebie.

Tym razem filmowy „Venom” czerpie inspirację zarówno z komiksów „Lethal Protector”, jak i „Planet of the Symbiotes”. Opowiada historię Brocka, kiedy ten mieszkając w San Francisco, przeistoczył się w złą postać.

„Daję wam słowo honoru, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dostarczyć wam najlepszego Venoma, jakiego jesteście sobie w stanie wyobrazić” - powiedział Tom Hardy, kiedy okazało się, że zagra złoczyńcę. Wygląda na to, że nie kłamał.

Znana jest już data premiery. Film wejdzie na ekrany 10 października 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska