Kostium sportowy z... prezerwatywy

Kostium sportowy z... prezerwatywy

Holenderska projektantka mody Pauline van Dongen oraz produkująca prezerwatywy firma Skyn Condoms postanowili połączyć siły - owocem tej współpracy jest bardzo oryginalny strój.

Skynfeel Apparel, bo taką właśnie nazwę nosi kondomowy kostium, jest ubraniem bardzo cienkim i niezwykle lekkim - został zaprojektowany z myślą o lekkoatletach uprawiających skok w dal (asortyment przydatny podczas skoków w bok wykonuje inny oddział firmy). Skynfeel Apparel rzecz jasna mocno przylega do ciała, a także jest wyposażony w wypustki przypominające smocze łuski, które otwierają się w momencie skoku i wytwarzają siłę nośną, która pomaga w osiągnięciu lepszego rezultatu. Jak na razie jest to tylko koncept, film ma zademonstrować, że poliizopren może być wykorzystywany nie tylko w sypialni, ale także w sporcie.

 

 

David Chaker, jeden z dyrektorów w Skyn Condoms, tak się wypowiedział na temat tego przedsięwzięcia:

 

„Wiemy, że materiał z którego robimy prezerwatywy okazał się rewolucyjny w naszej branży, ale byliśmy ciekawi, w jakich jeszcze zastosowaniach mógłby się sprawdzić. Naszą uwagę zwrócił świat sportu i zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie eksperymentu. Postanowiliśmy pomyśleć inaczej, wyjść z naszych kondomowych ram myślowych.”

 

Pauline van Dongen dodała:

 

„W sporcie zachowanie materiału i sposób, w jaki przylega on do ciała sportowca ma naprawdę duże znaczenie i często stanowi o zwycięstwie lub porażce. Regularnie spotykałam się z przedstawicielami firmy Skyn - miło było współpracować z firmą, która stara się przenieść sukcesy odnoszone na swoim polu także na inne dziedziny życia.”

 

Jak dotąd prezerwatywę obejmującą całe ciało widzieliśmy jedynie w pierwszej części Nagiej broni, ale jak się okazuje, życie potrafi zaskoczyć nawet twórców absurdalnych komedii.

 

 

foto: iStock / pederk

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska