W nowym filmie Tarantino zagra Burt Reynolds, DiCaprio, Robbie i cała trójka z „Nienawistnej ósemki”

2018-05-10
W nowym filmie Tarantino zagra Burt Reynolds, DiCaprio, Robbie i cała trójka z „Nienawistnej ósemki”

Wygląda na to, że dziewiąty film kultowego reżysera będzie miał najbardziej gwiazdorską obsadę ze wszystkich.

Powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani filmem „Once Upon a Time in Hollywood”, nowym filmem Quentina Tarantino, jest niedopowiedzeniem. To za mało! Opowieść rozgrywająca się w okolicach Los Angeles w czasach Charlesa Mansona bardziej niż nas interesuje, podobnie jak obsada, która rozrasta się, a każde kolejne ogłoszenie tylko podkręca napięcie.

Wcześniej wiedzieliśmy o Leonardo DiCaprio i Bradzie Pitcie, że zagrają w dziewiątym filmie Quentina Tarantino, który ma być wydarzeniem filmowym przyszłego lata. Ale ostatnie ogłoszenia są nie mniej interesujące.

Gwiazdorska obsada

Według „Deadline” w filmie zagra Burt Reynolds. Aktor dołączył do obsady „Once Upon a Time in Hollywood”, słynny aktor zagra George’a Spahna, właściciela rancza, na które Charles Manson i jego banda włamali się na kilka miesięcy przed rozpoczęciem mordowania. To może być najlepsza rola Reynoldsa od czasów „Boogie Nights”. Prawdziwa historia Spahna jest taka, że w zamian za miejsce do życia, Manson dawał mu niektóre ze swoich „dziewczyn”, które służyły mu jako przewodniczki (był prawie niewidomy). Kilka innych przekonał do sypiania ze starszym właścicielem rancza.

Film rocznicowy, bez Weinsteinów

Reynolds to niejedyny wspaniały aktor, który dołączył do obsady „Once Upon a Time in Hollywood”. Oprócz DiCaprio, który wcześniej pojawił się w „Django”, reżyser zatrudnił też trójkę z „Nienawistnej ósemki”: Tima Rotha, Michaela Madsena i Kurta Russella. Wszyscy zagrają mniejsze, wspierające role.

W „Once Upon a Time in Hollywood” Leonardo DiCaprio zagra Ricka Daltona, gwiazdę telewizyjną, a Brad Pitt kaskadera Clinta Bootha. W rolę Sharon Tate wcieli się Margot Robbie.

Film jest pierwszym projektem Tarantino bez braci Weinsteinów. Na ekrany wejdzie w rocznicę śmierci Sharon Tate – 9 sierpnia 2019 roku.

Fot: FORUM/Zuma Press

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska