Slayer zagra w Łodzi! Pożegnalna trasa obejmuje Polskę

Slayer zagra w Łodzi! Pożegnalna trasa obejmuje Polskę

Największy thrashmetalowy zespół w historii - amerykański Slayer - zaskoczył fanów decyzją o zakończeniu kariery. Zanim pochłonie go otchłań, Slayer zagra pożegnalną trasę. Jej europejska część obejmie Polskę. Kerry'ego Kinga i spółkę zobaczymy 27 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.

37 lat na scenie, 12 albumów długogrających i cała masa utworów, które każdy fan heavy metalu zna na pamięć.

Uwielbienie, wręcz kult, fanów. Tak najprościej można scharakteryzować zespół Slayer. Mimo że mogliby grać zawsze, podjęli decyzję o zakończeniu kariery i rozwiązaniu grupy.

Jednak na koniec zdecydowali się na uraczenie swoich fanów gratką w postaci gigantycznej, rozbitej na etapy trasy koncertowej, pożegnalnej w swoim założeniu.

Ta trasa rozpoczęła się właśnie w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, na czele supportów Slayera, stoi polski Behemoth. A obok grupy Nergala, Inferno, Oriona i Setha także legendy thrashu - Testament i Anhrax oraz Lamb of God, gwiazda metalcore'u.

Europejska część trasy - która została ogłoszona 11 maja - obejmie Polskę. Slayer zagra w Łodzi, w Atlas Arenie 27 listopada. Jako supporty wystąpią Lamb of God, Anthrax i deathmetalowe Obituary.

Bilety w cenie od 149 zł dostępne będą na LiveNation od 16 maja, od godziny 10.00. 

Fot: Forum

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska