Krychowiak nie tylko “Najlepiej ubrany”

Krychowiak nie tylko “Najlepiej ubrany”

W styczniu bieżącego roku Grzegorz Krychowiak, piłkarz reprezentacji Polski i francuskiego Paris St. Germain, zgarnął wyróżnienie PLAYBOYA dla “ Najlepiej ubranego Polaka w 2015”, w tyle pozostawiając między innymi: Adama Nawałkę - 3 miejsce, oraz Roberta Lewandowskiego - 7 lokata. Po dobrej końcówce sezonu w Hiszpanii i udanych Mistrzostwach Europy, kariera sportowa piłkarza nabrała jeszcze większego rozpędu. Jednak poza boiskiem pomocnik pozostaje równie aktywny.

Dla przypomnienia, tak po części uzasadnialiśmy tytuł dla Krychowiaka kilka miesięcy temu  "...ubiera się nowocześnie, światowo, starannie i drogo. Jeden z tabloidów wyliczył, że potrafi mieć na sobie nawet 60 tysięcy złotych (ale uwzględnił zegarek wart 45 tys.)". Być może również odrobinę dzięki temu wyróżnieniu, piłkarz niedawno został twarzą ekskluzywnej marki biżuterii Apart, czym pochwalił się na Instagramie.

 

Krychowiak ma za sobą udział w kampanii reklamowej wspomnianej firmy, której efekty będziemy mogli zobaczyć już nadchodzącej jesieni. Reprezentant Polski będzie w niej promował gamę zegarków Albert Riele która została zaprojektowana dla koneserów ekskluzywnych wyborów. Na planie zdjęciowym piłkarzowi towarzyszyła wybranka jego serca, francuska modelka Celia Jaunat. Parę niedawno mogliśmy podziwiać, przy udziale portali społecznościowych, podczas spędzanych razem na Ibizie wakacjach.

 

Grzegorz Krychowiak to obok Arkadiusza Milika i oczywiście Roberta Lewandowskiego, najpopularniejszy polski piłkarz ostatnich lat. Wszystko to zawdzięcza nie tylko pozaboiskowej manierze bycia, czy eleganckiemu stylowi ubierania, ale przede wszystkim czysto piłkarskim umiejętnościom. W Polsce kopanie piłki rozpoczął od Orła Mrzeżyno, potem jego kariera była związana z takimi klubami jak Stal Szczecin czy Arka Gdynia.


Przełom kariery nastąpił w 2007 roku gdy przeszedł do francuskiego Girondins de Bordeaux, z którego był wypożyczany do innych klubów Ligue 1, takich jak Stade Remis i FC Nantes. Transfer do hiszpańskiej Sevilli FC, i dobra gra tam, uczyniła jego nazwisko rozpoznawalnym w całej piłkarskiej Europie. Od obecnego sezonu, pochodzący z Gryfic piłkarz, reprezentuje barwy francuskiego stołecznego klubu Paris Saint-Germain, który pozyskał go kilka tygodni temu, za bagatela 30 milionów euro.

 

fot: instagram.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska