Zobacz trailer filmu o Freddiem Mercurym

2018-05-15
Zobacz trailer filmu o Freddiem Mercurym

„Bohemian Rhapsody” pojawi się kinach już w listopadzie, dokładnie wtedy, kiedy rozpoczyna się gorący oscarowy sezon premier.

Freddiego zagra egipski aktor Rami Malek. Zdobył sławę wcielając się w główną rolę w filmie „Mr. Robot”, za którą dostał nagrodę Emmy. Jednak rolą Mercyry’ego ma zamiar rozpocząć swój wielki przełom na ekranie.

Film o liderze Queen został napisany przez nominowanego do Oscara Anthony’ego McCarna, nominowanego do Oscara Anthony’ego McCartena.

Podążamy za zespołem Queen od jego początków, przed błyskawiczny wzrost popularności, po czasy, gdy był już megagwiazdą. W role członków Queen, czyli Rogera Traylora, Briana May’a i Jona Deacona wcielą się Ben Hardy, Gwilym Lee i Joseph Mazello.

Film „Bohemian Rhapsody” rozpoczął produkcję z udziałem reżysera „X-Men” Bryana Singera, ale filmowiec został zwolniony po tym, jak zniknął z planu i spowodował opóźnienia w produkcji. 20th Century Fox zastąpiło go w tej sytuacji Dexterem Fletcherem, znanym ze zrobienia „Eddiego zwanego orłem”.

Film o Freddiem i Queen w kinach 2 listopada.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska