Jak zaliczyć Rosjankę? Argentyńska Federacja Piłkarska zna odpowiedź

2018-05-17
Jak zaliczyć Rosjankę? Argentyńska Federacja Piłkarska zna odpowiedź

Argentyński odpowiednik rodzimego PZPN-u postanowił przygotować swoich zawodników na każdą ewentualność, która może im się przytrafić podczas pobytu w Rosji w ramach nadchodzących Mistrzostw Świata.

Po co zawodnicy trzydziestu dwóch reprezentacji, które zakwalifikowały się do turnieju finałowego jadą do Rosji? Odpowiedź wydaje się być aż nadto oczywista – aby dać z siebie wszystko w walce o najważniejsze piłkarskie trofeum na świecie. Jak się jednak okazuje, w tym przypadku prawdziwe życie przypomina nieco świat „Wiedźmina 3” – oprócz misji głównej istnieją również opcjonalne zadania poboczne. AFA (czyli argentyńska federacja) postanowiła odpowiednio przygotować zawodników do jednego z nich.

Działacze zdają sobie bowiem sprawę, że piłkarze będą chcieli rozładować stres związany z grą na takim poziomie i niektórzy z nich będą szukać towarzystwa pięknych Rosjanek. Z racji różnic kulturowych podryw w Argentynie i Rosji wygląda jednak nieco inaczej, więc AFA postanowiła przygotować… instrukcję, w której krok po kroku opisano cały proces. Oto najciekawsze fragmenty.

 

  1. Rosjanki są dziewczynami jak wszystkie inne. Zwróć uwagę na to, czy jesteś czysty, dobrze pachniesz i jesteś odpowiednio ubrany.
  2. Zwróć uwagę na ich wartości i osobowość. Nie zadawaj głupich pytań dotyczących seksu. W Rosji seks jest tematem tabu, na który nie rozmawia się w przestrzeni publicznej.
  3. Rosjanki nie znoszą nudziarzy.
  4. Nie zadawaj typowych pytań, bądź oryginalny. Będą się chciały czegoś o tobie dowiedzieć, więc opowiadaj. Pamiętaj, że większość dziewczyn nie wie nic o twoim kraju, więc masz przewagę nad Rosjanami – będziesz postrzegany jako ktoś nowy i oryginalny.
  5. Nie próbuj im zaimponować w zły sposób. Bądź wybredny.

 

Gdy dokument ujrzał światło dzienne, federacja zareagowała w łatwy do przewidzenia sposób. Jeden z jej przedstawicieli powiedział, że nieszczęsna strona to efekt pomyłki, a sama instrukcja nigdy nie miała się znaleźć w oficjalnych dokumentach poświęconych wyjazdowi do Rosji.

Należy jednak przyznać, że sam poradnik jest dość mało odkrywczy, nieprawdaż?

Zobaczcie też galerię pięknej Rosjanki:

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska