Czerwcowy PLAYBOY już w kioskach!

2018-05-17
Czerwcowy PLAYBOY już w kioskach!

W piątek 18 maja do kiosków trafił nowy PLAYBOY, wydanie czerwcowe. Na okładce Justyna Żyła, o czym pewnie już wiecie, ale w numerze naprawdę sporo ciekawych rzeczy, także poza sesją z gwiazdą.

Co w czerwcowym PLAYBOYU? Oddajmy głos szefowi redakcji, który we wstępniaku pisze: „Czasami trzeba powiedzieć tak, np. nowym wyzwaniom. Weźmy jednego z naszych bohaterów, Lee Childa. Kiedy zwolniono go z BBC, zamiast płakać nad losem, rzucił wszystko i wyjechał z rodziną do Stanów. Tam napisał pierwszą powieść z Jackiem Reacherem...

Wedle wyliczeń dziennikarzy z „Daily Express”, co cztery sekundy ktoś na świecie kupuje jego powieść. Denis Urubko mógł zostać w Kazachstanie prostym rolnikiem, ale góry nie dawały mu spokoju. Dziś jest jednym z najlepszych himalaistów na świecie. Podobnie zresztą Justyna Żyła (sesja zza kulis TUTAJ - przyp.red.). Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja.

My także podjęliśmy wyzwanie i się zmieniamy. Pewnie już to zauważyliście. W tym numerze dla przykładu wydłużyliśmy sekcję motoryzacyjną. Nasz spec od samochodów Rafał Jemielita ma przecież tyle pomysłów w głowie, że żal nie dawać im miejsca.

Ale nie tylko im. Dlatego stworzyliśmy nowy dział Ludzie. Znajdziecie w nim – co miesiąc (!) – wielki wywiad, reportaż i profil intrygującej osobowości. A to jeszcze nie koniec. W tym numerze PLAYBOYA znajdziecie ekstra dodatek, który przed mundialem przyda się nie tylko fanom piłki. Zaplanowaliśmy dla was także bardzo fajny konkurs, czyli skutecznie połączymy przyjemne z pożytecznym. Jak zawsze w PLAYBOYU!”.

Tymi słowami do lektury zaprasza Robert Ziębiński, redaktor zarządzający Playboy Polska.

A my podsumujmy, co w czerwcowym numerze PLAYBOYA:

Dziewczyna miesiąca - Sara Boruc Mannei

20 pytań do duetu PRO8L3M

Krótka piłka z Tomaszem Kucharem

Wywiad miesiąca z Denisem Urubko

Reportaż - Czarna głębia

Profil - Jack Ma

Playmate - Megan Samperi

Seks - Facet zmiennym jest

Technologia - Wszystkie grzechy Facebooka

Rozmowa z Lee Childem

Historia: porno i zbrodnia

10 PLAYBOYA: Turystyka z Hanem Solo

NIEZBĘDNIK: Hotele PLAYBOYA

Dodatek na Mundial

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska