Serial „Kobiety mafii” na Showmaksie: zobacz trailer!

2018-05-18
Serial „Kobiety mafii” na Showmaksie: zobacz trailer!

„Kobiety mafii” to mój najlepszy serial w życiu” – tak Patryk Vega zapowiada serial dla Showmaxa. Premiera już 30 maja.

Po wielkim hicie Patryka Vegi reżyser powraca z serialem, w którym zobaczymy rozwinięcie wątków i historii filmowych bohaterów. Pojawią się też znane twarze MMA – Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski. Co jeszcze będziecie mogli zobaczyć w 6-odcinkowej serii „Kobiety mafii”?

Film „Kobiety mafii” przyciągnął do kin ponad 2 miliony widzów. Teraz Patryk Vega wspólnie z Showmaxem powołuje do życia serial, w którym znacząco rozbudowuje wątki bohaterów mafijnego światka. Tego samego, w którym głos w ostatecznym rozrachunku należy do kobiet.

Widzowie serialu „Kobiety mafii” dostaną zupełnie inny początek opowieści, jak również poszerzoną część filmową na wszystkich etapach historii. Podobnie jak na potrzeby filmu, tu również wykonano drobiazgową dokumentację. – Odbyłem dziesiątki godzin rozmów z kobietami mafii – żonami, córkami i kochankami gangsterów – opowiada o serialu Patryk Vega. – Widzowie będą mogli zatem dowiedzieć się znacznie więcej o każdej z kobiecych postaci. Poszerzona została także historia mafii mokotowskiej. Jej gangsterzy opowiedzieli mi m.in. o realiach wojny z grupą żoliborską, co znalazło odzwierciedlenie w serialu – dodaje Vega.

Serial „Kobiety mafii” przybliży również znacząco wątek relacji syna „Cienia” (Sebastian Fabijański) i Anki (Katarzyna Warnke) – Maćka z nianią, graną przez Agnieszkę Dygant. Jej bohaterka okazała się jedną z najtwardszych i najbardziej bezwzględnych kobiet tej historii. Jednak dzięki ukazaniu jej więzi z synem, przez cały czas widoczna była również jej kobieca, wrażliwa strona.

Widzowie zobaczą również o wiele dłuższą scenę tańca na rurze w wykonaniu Beli, w której to rolę wcieliła się Olga Bołądź. Podobnie jak w filmie, tak i w serialu, wątek tej bohaterki stanowi poniekąd główną oś wydarzeń, a jej kolejne wybory nie przestają komplikować sytuacji.

W serialowej historii pojawią się też zupełnie nowe postaci! Wystąpią m.in. międzynarodowy mistrz KSW w latach 2013-2016 – Karol Bedorf oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

– Jesteśmy niezwykle zadowoleni z efektu końcowego. W ocenie widzów, którzy oglądali pokazy testowe 6. odcinków „Kobiet mafii”, to mój najlepszy serial w życiu – mówi o serialu Patryk Vega.

„Kobiety mafii” potrafią zadziałać na widza jak zastrzyk testosteronu. Silne, pełnokrwiste kobiety kontra brutalny, rządzony przez mężczyzn świat przestępczy – kto okaże się tu bardziej niebezpieczny i bezwzględny?

Premiera 30 maja.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska