10 drobnostek, które dziewczyny uwielbiają w facetach

2018-10-18
10 drobnostek, które dziewczyny uwielbiają w facetach

Są rzeczy ważne, które robimy, a które podkręcają nasze partnerki (uczciwość, troska, miłość etc). Ale są też rzeczy wydawałoby się błahe, które powodują, że krew w ich żyłach płynie szybciej. I kochają nas jeszcze bardziej. Oto topowa dziesiątka.

Macie tak, że drobne gesty, które wykonują wasze partnerki, totalnie was nakręcają? To może być wszystko: od tego, jak wychodzą w samym ręczniku spod prysznica, przez jazdę na rowerze, po sposób w jaki jedzą. Każdy tak naprawdę zwraca uwagę na inne szczegóły. Liczy się efekt: fala podniecenia.

Jak się okazuje, podobnie mają dziewczyny. Nie myślimy o tym na co dzień, ale one też uważają nas za seksownych, też je kręcimy. I też wykonujemy czynności, czy mamy gesty, które sprawiają, że ich podniecenie się radykalnie i w krótkim czasie zwiększa. Wybraliśmy kilka kluczowych, choć jest ich pewnie kilkaset.

1. Bliższa koszula ciału

Kobiety uwielbiają patrzeć, jak mężczyzna zakłada na siebie koszulę, zwłaszcza jeśli wcześniej wziął prysznic, ogolił się i użył wody kolońskiej. Powolne zapinanie guzików, a latem podwijanie rękawów, potrafi zdziałać cuda. To znaczy potrafi zrobić tak, że one chcą te koszule na powrót rozpiąć.

2. Kierowca doskonały

Choć kobiety same prowadzą auto, większość z nich przepada za obserwowaniem, jak robi to facet. Spokój i dystans, żadnych bluzg i innych „ty baranie”, wsłuchiwanie się w odgłos silnika i zmiana biegów w manualnej skrzyni, to je kręci. Banalne? No może, ale działa!

3. Szef kuchni

Spór o to, czy lepszymi kucharzami jesteśmy my, czy one, nigdy pewnie nie zostanie rozstrzygnięty. Jednak w większości domów to panie przygotowują potrawy (choć to się zmienia). Większość ankietowanych kobiet uwielbia jednak patrzeć na swoich facetów, kiedy ci gotują. A jeśli już dla nich, a jeśli już coś wyszukanego, no to mamy wówczas do czynienia z efektem wooow!

4. Salon piękności

Choć wydaje nam się czasami, że jest inaczej, kobiety nie lubią niedomytych, niezadbanych obdartusów. One o siebie dbają, chcą, żebyśmy my dbali. Okazuje się, że kręci je wszystko, co robimy w łazience, od czesania, przez obcinanie paznokci i modelowanie zarostu, po golenie. Pozwólmy im zatem patrzeć.

5. Sposób trzymania

Zakochani utrzymują ze sobą cielesny kontakt bez przerwy. Obie strony go potrzebują. Dlatego właśnie kobiety kochają, kiedy przechadzając się z nimi trzymamy rękę na biodrze, ewentualnie na plecach, tuż nad pupą.

6. Patrz mi w oczy

Utrzymywanie kontaktu wzrokowego to podstawa. Faceci patrzący w oczy swoich partnerek są na starcie wygrani. A jeśli jeszcze w miejscu publicznym, gdy wokół przechadzają się inne kobiety, to już w ogóle.

7. Praca fizyczna

Nawet biurowi spece od marketingu albo prawnicy czasami muszą coś wykonać własnoręcznie. Kobiety kochają patrzeć na nasze prace, remontowanie, naprawianie, używanie narzędzi, wszystko, co pierwotne. Ich reakcje też są wówczas pierwotne.

8. Szczery śmiech

Tak jak my kochamy, kiedy one naturalnie i bez ograniczeń się śmieją, tak one kochają, kiedy robimy to my. A już najlepiej z opowiadanych przez nie historyjek i żartów.

9. Opowiadanie z pasją

Temat nieważny, to może być cokolwiek. Kiedy my opowiadamy o czymś z pasją, ich pasja zwiększa się radykalnie.

10. Gesty posiadania

No cóż, to może nie będzie politycznie poprawne, bo kobiety są wolne, niezależne i do nikogo nie zależą. Tyle tylko, że uwielbiają, kiedy gestami i słowami pokazujemy im, że uważamy je za „nasze”. To może być troska, ale też władcze przyciągnięcie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska