Możesz wziąć udział w największej orgii w historii

2018-05-25
Możesz wziąć udział w największej orgii w historii

Największa na świecie seksualna orgia będzie miała miejsce w Las Vegas. Oczekuje się, że ponad 1000 osób weźmie udział w wydarzeniu, które przejdzie do historii.

Jeśli zdarzy wam się przekroczyć progi Erotic History Museum w Las Vegas akurat 2 czerwca, możecie być świadkami historii. Plus prawdopodobnie zobaczycie największą na świecie orgię.

To dlatego, że tego dnia ponad 1000 osób ma wziąć udział w próbie ustanowienia nowego rekordu świata na największą orgię. Wydarzenie jest punktem kulminacyjnym organizowanego przez Menage Life Sin City 8 , czyli pięciodniowego festiwalu seksu, seksualnych warsztatów, seksualnych wykładów i innych seksualnych rzeczy.

Każdy może dołączyć

„To twoja szansa, aby stać się częścią historii!” - czytamy na stronie wydarzenia.

Początkowo orgia miała się odbywać w Embassy Suites, jednak hotel wycofał się z imprezy. Zespół zarządzający Embassy Suites powiedział pismu „The Blast”, że goście Sin City 8 mogą zatrzymać się w hotelu, ale żadne imprezy Sin City 8 nie mogą się odbywać na miejscu. Powiedzieli: „Kiedy w pełni zdaliśmy sobie sprawę z charakteru imprez, które mają być w hotelu, doradziliśmy grupie, aby przeniosła się gdzie indziej. Takie wydarzenia nie są zgodne ze standardami, które wspieramy, a zatem nie będą mogły odbyć się w naszym obiekcie”.

Erotic History Museum nie ma jednak takich problemów!

Z informacji prasowej cytowanej przez „Las Vegas Weekly”, dyrektor wykonawcza EHM, dr Victoria Hartmann, powiedziała, że muzeum „przeprowadzi jakościowy projekt badawczy podczas orgii, aby pomóc wypełnić luki w badaniu ewolucji seksu grupowego”.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z muzeum przy tej historycznej okazji!” - powiedział założyciel Menage Life Sante Suffoletta. - „Jesteśmy zgodni co do tego, że dorośli ludzie powinni móc w pełni wyrazić swoją seksualność bez strachu i wstydu".

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą się zarejestrować na stronie wydarzenia. Aby zagwarantować im prywatność orgia będzie „erotyczną maskaradą”. Wszyscy goście otrzymają maski. Mogą też przywieźć ze sobą kostiumy, rekwizyty itp.

Full service obsługi

Uczestnicy otrzymają także „bezpłatne prezerwatywy, lubrykanty, ręczniki do rąk, środki do dezynfekcji rąk i seksowne gadżety”. Obszar zabaw będzie miał wszystkie wykończenia, jakich oczekują uczestnicy tego typu imprez: czyste, wygodne meble do zabawy, łatwo oznakowane kosze na odpadki i szatnie oraz miejsca składowania bielizny.

Jak dotąd, największa udokumentowana orgia wydarzyła się w Japonii w 2006 roku. Wzięło w niej udział 500 osób. Ci ludzie uprawiali stosunek grupowy na potrzeby filmu pornograficznego.

Mimo doniosłości wydarzenia przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa nie zamierzają wysłać swoich obserwatorów. Mimo że organizatorzy o nich zabiegali.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska