PlayStation 4 w odchudzonej wersji - pierwsze zdjęcia

PlayStation 4 w odchudzonej wersji - pierwsze zdjęcia

Od dłuższego czasu napływają do nas kolejne informacje na temat mocniejszej wersji PlayStation 4 o nazwie Neo - tymczasem do sprzedaży trafi także odchudzona wersja konsoli Sony.

Wprowadzenie do sprzedaży PlayStation 4 w wersji Slim nie jest wielkim zaskoczeniem - Sony postąpiło tak samo, jak w przypadku PlayStation 2 i 3 (pierwsza odsłona PS także ukazało się w mniejszej wersji - wówczas otrzymała nazwę PSone). Chociaż oficjalnie jeszcze nie można kupić mniejszego PS4, to do sieci trafiły już zdjęcia na których widzimy, jak inżynierowie Sony postanowili zmienić swój flagowy produkt.

 

 

PlayStation 4 nie jest zbyt dużym urządzeniem (jest sporo mniejsze od swojego głównego rywala, czyli Xboxa One), ale wersja Slim w porównaniu z pierwowzorem wygląda na maleństwo - jest niższa, krótsza i węższa. Swoje położenie zmieniły także przyciski odpowiedzialne za włączanie i wyłączanie konsoli oraz wysuwanie płyt - teraz znajdują się w rogu po lewej stronie. Nie znajdziemy również podłużnej diody znanej z wersji podstawowej - została zastąpiona logiem produktu. Ciekawa rzecz znajduje się na spodzie - “nóżkami” PlayStation 4 Slim są symbole najmocniej kojarzone z urządzeniem Japończyków - kwadrat, kółko, trójkąt i krzyżyk.

 

 

Omawiana konsola (razem z zapowiadaną od miesięcy wersją Neo) będzie miała swoją premierę 7 września w Nowym Jorku - na ten dzień właśnie została zapowiedziana impreza firmy Sony. Moim zdaniem oryginalna wersja PS4 prezentuje się lepiej od odchudzonej - ta pierwsza dzięki swoim ostrym krawędziom ciekawie prezentowała się na półce, natomiast Slim to po prostu obłe, czarne pudełko, które z daleka można pomylić z routerem lub dekoderem kablówki.

 

Microsoft w tym roku już wyprzedził Sony jeśli chodzi o prezentację nowej wersji swojego produktu - niedawno pisaliśmy o Xboxie One S. Wykorzystując modę na wszystko, co retro, swoje chcą także zarobić Nintendo oraz Sega, którzy zapowiedzieli wprowadzenie do sprzedaży swoich kultowych konsol - oczywiście w unowocześnionej wersji.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska