Elektryzujące Royals App Launch Party już 15 czerwca w Warszawie

2018-06-08
Elektryzujące Royals App Launch Party już 15 czerwca w Warszawie

15 czerwca w warszawskim Ritual Cocktail Club (ul. Mazowiecka 12) odbędzie się Royals App Launch Party. Podczas elektryzującego wieczoru połączonego z oficjalną premierą aplikacji Royals App zagra m.in. DJ Slavic, czyli hipnotyzująca Ola Ciupa. Patronem medialnym imprezy jest PLAYBOY.

Royals App Lanuch Party to pierwsze oficjalne spotkanie społeczności Royals App – mobilnej gry społecznościowej, która szturmem zdobywa serca wymagających użytkowników z całego kraju. Swój udział w wyjątkowej imprezie zapowiadają influencerzy, gwiazdy i celebryci.

Intrygująca gra o status „Royals”

Royals App to niezwykle wciągająca gra społecznościowa, w której użytkownicy poznają atrakcyjne osoby o podobnych zainteresowaniach i stylu życia. Każdy gracz otwiera paczki zawierające profile innych użytkowników, aktywnie korzystających z aplikacji. Gracze wybierają interesujące ich osoby, rozdają i zdobywają punkty oraz nawiązują nowe znajomości.

Zbierając punkty, użytkownicy aplikacji awansują na kolejne stopnie, aż do zdobycia najwyższego, 10. poziomu. Status ten osiąga zaledwie 2% najlepszych i najbardziej pożądanych graczy. Wraz ze wzrostem poziomów, rośnie atrakcyjność użytkowników, na których trafia się w paczkach, pojawiają się też nowe funkcjonalności. Dodatkowo, od 7. poziomu profil staje się widoczny w rankingu dla wszystkich użytkowników aplikacji. Gracze, którzy stają na podium w comiesięcznych rankingach, otrzymują dodatkowe, atrakcyjne nagrody fundowane przez partnerów aplikacji.

Kim są Royals Diamond?

Spośród wszystkich graczy ze statusem Royals algorytm wyłania najlepsze 2% aktywnych użytkowników - absolutny „top of the top”. Do „diamentów” należą przede wszystkim popularni Royalsi - celebryci, finaliści konkursów Miss i Mister oraz gwiazdy show-biznesu. Osoby te otrzymują jedyne w swoim rodzaju prezenty, niespodzianki czy zaproszenia na wydarzenia, pokazy i wycieczki.

Royals App Launch Party – impreza, której nie można przegapić

Royals App Launch Party to jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez 2018 roku. Elitarny klub, luksusowe marki, moc atrakcji i doskonałe towarzystwo – pierwsze spotkanie społeczności Royals App to wydarzenie, którego nie można przegapić!

#JoinTheElite

Aby wziąć udział w Royals App Launch Party, wystarczy zainstalować aplikację Royals App i wejść do świata Royalsów. Grę można bezpłatnie pobrać w App Store i Google Play.

Szczegóły TUTAJ.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska