Co zyskamy, gdy zapiszemy się do prezentowej wyszukiwarki Lovvi.pl?

2018-06-20
Co zyskamy, gdy zapiszemy się do prezentowej wyszukiwarki Lovvi.pl?

Możesz godzinami przeczesywać internet w poszukiwaniu prezentu idealnego. Możesz też zapisać się do wyszukiwarki prezentów i korzystać z rabatów i ofert specjalnych dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Każdy ma dziś dostęp do całej oferty nie tylko polskich, ale też światowych sklepów. Jak wybrać wśród milionów rzeczy prezent? Coraz więcej osób przekonuje się, że to nie takie proste. Co miało być znacznym ułatwieniem życia, stało się dodatkowym obciążeniem. Z uwagi na zbyt duży wybór na szukanie prezentu idealnego często poświęcamy już nie godzinę, ani nawet jeden wieczór, lecz kilka dni lub... tygodni. Trudno się dziwić, bo porównanie ofert w kolejnych butikach, zapoznanie się z warunkami dostawy i regulaminem, dobranie rozmiaru i kolorystyki, to zadania, do których trzeba się przyłożyć. Wiele osób tęskni jednak za czasami, gdy wybór był duży, ale „do ogarnięcia” dla przeciętnej osoby. Chrzest? Kilkanaście popularnych wzorów, spośród których możesz szybko wybrać ten ulubiony. Rocznica ślubu? Wystarczy doprecyzować, która to rocznica i co lubi nasz partner, by dostać wybór kilkunastu idealnie dobranych do okazji prezentów. Tak właśnie działa wyszukiwarka prezentowa. 

Personalizowane prezenty 

Jeśli często korzystasz z tego typu usług wyszukiwania prezentów to pewnie interesują Cię nowości, które pojawiają się na rynku. Tych rzeczywiście jest sporo, bo zmiany technologiczne pozwalają błyskawicznie wprowadzać nowe rozwiązania na rynek. Kilka lat temu personalizowana książka była dostępna tylko najbogatszym – dziś możesz ją zamówić w kilka chwil. Wystarczy tylko, że podasz imię i datę urodzin dziecka czy małżonka, a wkrótce w skrzynce pocztowej znajdziesz idealnie spersonalizowaną książkę, która będzie pamiątką na całe życie. Podobnie jest z personalizowanymi poduszkami i innymi podobnymi gadżetami. Nie musisz znać krawcowej, która tygodniami będzie naszywała motyw na poszewkę – wystarczy, że zlecisz wyszukiwarce prezentowej nadruk zdjęcia czy hasła, które wybierzesz wcześniej. Personalizowana książka lub poduszka będą pamiątkami, które jeszcze po wielu latach przypomną o wyjątkowej okazji. Sprawdź, jakie inne personalizowane prezenty możesz zamówić już dziś. 

Wypróbuj newsletter 

Jeśli chcesz być na bieżąco, warto zapisać się na newsletter wybranej wyszukiwarki prezentów. To odpowiedź na natłok informacji, na który wszyscy skarżymy się w dzisiejszych czasach. Często zdarza się, że przeglądamy portale i trafiamy na taki, który nas interesuje. Jednak zwykle już po kilku godzinach trudno go sobie przypomnieć, bo od tego czasu tak wiele się wydarzyło i odwiedzaliśmy tyle portali.. W ciągu najbliższych dni czy tygodni pojawia się tyle rozproszeń, że dawno już zapomnimy o ciekawej stronie. Dlatego jeśli chodzi o te serwisy, które naprawdę Cię interesują, warto zapisać się na ich newsletter. Dzięki temu zawsze dostaniesz do skrzynki e-mailowej informację, gdy na stronie pojawi się coś ciekawego. Dodatkowo poprzez newsletter możesz dowiedzieć się też o akcjach specjalnych, przeznaczonych tylko dla fanów serwisu. Często zdarza się, że tą drogą trafiają do czytelników informacje o nowych działaniach czy akcjach ograniczonych czasowo. Jeśli chcesz mieć zawsze pod ręką wybraną stronę, wypróbuj zakładki – w większości wyszukiwarek możesz „zapamiętać” stronę na później i dodać ją do podręcznej biblioteczki. Będzie pod ręką, jeśli będziesz chciał do niej wrócić za jakiś czas. Możesz nawet zapisać w ten sposób konkretną podstronę serwisu. 

Korzyści z zapisania się 

Wyszukiwarka prezentowa to też świetny pomysł dla osób, które muszą kupować spore ilości takich upominków. Wychowawcy klas czy dyrektorzy szkół często skarżą się, że znalezienie czegoś , co uszczęśliwi każde dziecko, graniczy z cudem. Dodatkowym problemem jest transport i pakowanie każdego z prezentów. Dlatego dla takich osób wyszukiwarka prezentów to wybawienie. Zamawiając hurtowo mogą one cieszyć się darmową wysyłką, co oznacza że rzeczy zostaną dostarczone prosto do szkoły. To też wygodne na obozach harcerskich i w grupach dzieci np. z jednej parafii, które mają otrzymać to samo na bierzmowanie. Wyszukiwarka prezentów to miejsce, w którym najdziesz w jednym miejscu wszystkie rzeczy, jakich możesz potrzebować. Co ważne, są one w cenach nawet o kilkadziesiąt procent niższych, niż w zwykłym sklepie, nie mówiąc już o tym, że robienie zakupów w jednym serwisie jest o wiele tańsze, niż wyprawa na długie zakupy po różnych miejscach. 

Jak ułatwić sobie zakupy 

Samodzielne przeszukiwanie serwisów zajęłoby bardzo dużo czasu, dlatego lepiej powierzyć to zadanie dobrej wyszukiwarce. Prezenty zwykle zostały w niej już wcześniej dobrane tak, by Tobie pozostawić już tylko wybieranie spośród wyselekcjonowanych przedmiotów. Rejestracja w sklepie pozwala na szybkie i wygodne robienie zakupów bez konieczności każdorazowego wpisywania swoich danych. Dzięki rejestracji dostaniesz też kody rabatowe i inne informacje o promocjach, które przydadzą Ci się podczas kolejnych zakupów. Po zarejestrowaniu na takim portalu zyskasz dostęp do unikalnych i zwykle ograniczonych czasowo ofert specjalnych. Takie kody rabatowe Lovvi.pl to oferty dla wybranych osób. Najczęściej stało się tak, bo były one fanami platformy na Facebooku lub zarejestrowanymi członkami społeczności, którzy obserwują newslettera. 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska