Co w lipcowym numerze PLAYBOYA?

Co w lipcowym numerze PLAYBOYA?

Przeczytajcie słowo wstępne od redaktora naczelnego PLAYBOYA oraz co w nowym, ekscytującym numerze z piękną Małgosią Suszek na okładce.

Trzeba być w ciągłym ruchu, jeszcze żaden pies nie obsikał jadącego samochodu - to powiedzonko pamiętam od zawsze. Kiedy ten numer PLAYBOYA lądował w drukarni, wróciło. To nie przypadek, bo w numerze kolejne zmiany - zmieniamy się dla was! Pojawił się choćby dział „Ring” - efekt konfrontacji (choć tak naprawdę połączenia sił) w podejściu do ważnych tematów w redakcji i w Antyradiu. Co miesiąc obiecujemy ciekawą dyskusję i spolaryzowane poglądy, choć na tym współpraca oczywiście się nie kończy. Niebawem usłyszycie nasze głosy na antenie, zaś Antyradio zaskoczy ciekawym konkursem (zwłaszcza panie). To raz. Dwa – mamy nasz kwestionariusz 13 X SEKS, który ilustruje sam Andrzej Mleczko. Jako pierwszy wypełnił go Ten Typ Mes. Wraca „Styl życia”, w którym rozkładamy na części pierwsze trendy modowe. I jeszcze „Klub śniadaniowy” - z magazynem pod ręką w Warszawie uderzajcie do „Bułki przez Bibułkę” na śniadanie Playboya.
Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku. Mamy trzy piękne Polki (cudownie piegowata Playmate Roku – polecam), rozmowę z Kamilem Grosickim, Philipem Zimbardo oraz masę tekstów. Zapomnicie o seksie... Tfu… Lepiej nie, bo panie gotowe zabić. 

Robert Ziębiński, redaktor naczelny PLAYBOYA

A co w lipcowym numerze?

 1. Dziewczyna miesiąca - Natasza Urbańska

 2. Klub śniadaniowy - Janek Paszkowski

 3. 20 pytań do Marcina Wrońskiego

 4. Krótka piłka z Danem Auerbachem

 5. 13 razy o seksie - Ten Typ Mes

 6. Playmate roku - Małgosia Suszek 

 7. Wywiad z Kamilem Grosickim

 8. Reportaż - Pierwszy raz na fali

 9. Playmate - Monika Ordowska

 10. Reflektor - Milionerzy z podwórka

 11. Obyczaje - Porno na cenzurowanym

 12. Technologia - Inteligentna odzież

 13. Rozmowa z Philipem Zimbardo

 14. Historia - Wampirzyca z Warszawy

 15. Literatura - Stephen King

 16. Pictorial - Sandra Kubicka

 17. Niezbędnik - Denim wiecznie żywy

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska