Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Mamy dobrą propozycję!

2018-06-29
Jakie słuchawki bezprzewodowe wybrać? Mamy dobrą propozycję!

Zastanawiasz się nad słuchawkami bezprzewodowymi, ale obawiasz się że true-wireless może oznaczać gorszą jakość dźwięku? Nic z tych rzeczy!

Słuchawki Jabra Elite 65t zapewniają świetny dźwięk i stabilne połączenie. Technologia poczwórnych mikrofonów eliminuje szum wiatru oraz wszelkiego rodzaju hałas zewnętrzny podczas prowadzenia rozmów telefonicznych oraz słuchania muzyki. Zaletą tego zestawu słuchawkowego jest możliwość personalizacji, co oznacza pełne dopasowanie do ucha oraz indywidualnie dostosowane brzmienie muzyki przy pomocy aplikacji na smartfon.

Zestaw słuchawkowy Jabra 65t oferuje wysokiej jakości dźwięk, zarówno do rozmów jak i odtwarzania plików muzycznych. Przycisk umieszczony na słuchawce umożliwia proste odbieranie połączeń, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem sięgać po smartfona. Ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość spersonalizowania brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji mobilnej Jabra Sound+. Żelowe wymienne wkładki douszne w różnych rozmiarach zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność w uchu. Co więcej? Asystent głosowy wyszuka interesujące wydarzenie w okolicy lub odczyta otrzymaną wiadomość tekstową. Bateria zapewnia 5 godzin pracy urządzenia, ale z przenośną stacją ładującą możemy wydłużyć ten czas aż do 15 godzin. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie Elite 65t do smartfonu. Elegancki, minimalistyczny design słuchawek perfekcyjnie wpisuje się zarówno w otoczenie biznesowe, jak i niezobowiazujący miejski styl. Rozmiar głośniczków to zaledwie 6mm. Wszystkie te cechy czynią z Jabra Elite 65t niezwykle praktyczny gadżet, z którym ciężko się rozstać.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska