Półki dla prawdziwych superbohaterów

Półki dla prawdziwych superbohaterów

Turecki designer zaprojektował półki, dzięki którym z łatwością zamanifestujecie jacy naprawdę jesteście. Jest tylko jeden istotny warunek – w głębi duszy musicie uważać się za superbohaterów.

Stacjonujący w Stambule projektant Burak Dogan stworzył cztery modele półek do zawieszenia na ścianie, które nawiązują do postaci znanych amerykańskich superbohaterów komiksowych. Wydaje się, że trafił w dobry czas, bo kino superbohaterskie wciąż przeżywa rozkwit i wzbudza ogromne zainteresowanie widzów na całym świecie. Trudno zliczyć filmy o herosach w obcisłych trykotach, które każdego roku wchodzą do kin, nawet tylko tych nadwiślańskich.

 

 

Jeśli więc czujesz się podobny do jednego z superbohaterów albo po prostu darzysz jakiegoś szczególną sympatią – nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś taki mebel zakupił. Tym bardziej, że turecki projektant zadbał, by były one zarówno świetnie wyglądające, jak i funkcjonalne. To, że wyglądają jak przestrzenne warianty logotypów sprawia, że bardzo dobrze nadają się one do przechowywania książek. Najlepiej w towarzystwie przedmiotów ozdobnych – przykłady wykorzystania widzicie zresztą na zdjęciach.

 

 

Półki Dogana dostępne są w czterech wariantach – w kształcie logo Supermana, Wonder Woman, Kapitana Ameryki oraz S.H.I.E.L.D. – fikcyjnej organizacji pojawiającej się w różnych seriach komiksowych Marvela.

 

 

Superbohaterskie półki przypadły nam w redakcji do gustu – są za jednym zamachem minimalistyczne i efektowne. Zastanawiamy się tylko, czy Burak Dogan chciałby stworzyć coś specjalnie dla nas. Nie chodzi o to, że logo supermana jakoś szczególnie do nas nie pasuje. Raczej o to, że designerska półka w kształcie naszego króliczka bardzo dobrze skomponowałaby się zresztą króliczych gadżetów, które mamy w redakcji!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska