Moleskine plus Transformers: co za gadżet!

2018-07-11
Moleskine plus Transformers: co za gadżet!

Kultowy notatnik i kultowa seria komiksowa (a potem filmowa). Mamy dla was coś dla dużych chłopców z chłopięcą wrażliwością.

Kto z nas nie tęskni czasem za czasami dzieciństwa i kultowych wtedy komiksów i bajek? Właśnie w myśl tej szczególnej nostalgii Moleskine połączyło siły z Transformersami – a to wszystko w oryginalnym designie z lat 80’! Jedne z lepiej sprzedających się komiksów i filmów science fiction w historii wracają do swoich korzeni i wraz z doskonałą jakością Moleskine tworzą serię kultowych notatników.

Powstałe w latach 80 komiksy przedstawiają historię Autobotów i Decepticonów walczących ze sobą o władzę nad planetą Cybertron. Niestety, w końcu ich wojna przenosi się na Ziemię… p

Po czyjej saniecie stronie? Dobrych Autobotów czy okrutnych Decepticonów?

Moleskine x Transformers to limitowana edycja zawierająca dwa notesy, które zawierają w pełni spersonalizowane okładki i banderole, inspirowane instrukcjami użycia z oryginalnego opakowania, a do tego naklejki w tym samym stylu.

Kolekcja dostępna będzie w pointach Lifestyle Designers (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu) oraz w boutique'u na ulicy Mokotowskiej w Warszawie.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska