Drugi polski trailer "Bohemian Rhapsody", historii zespołu Queen

2018-07-18
Drugi polski trailer "Bohemian Rhapsody", historii zespołu Queen

To jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. "Bohemian Rhapsody" obejmuje lata od 1970 roku (powstania zespołu), do 1985 roku - koncertu Queen podczas Live Aid. W drugim polskim trailerze pojawiają się odniesienia do choroby Freddie'ego Mercury'ego oraz homoseksualizmu.

"Bohemian Rhapsody" to historia Queen, muzyki zespołu i jego charyzmatycznego wokalisty Freddie'ego Mercurego (zagrał go Rami Malek znany z "Mr. Robot".

Obejrzymy błyskotliwą karierę zespołu, który wspiął się na sam szczyt, a jego utwory to jedne z najsłynniejszych rockowych dzieł wszech czasów. Wszystko szło dobrze, dopóki styl życia Mercury’ego nie sprawił, że zespół stanął na krawędzi rozpadu. Jednak triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid zapisał się na trwale w historii.

Choć w zwiastunie Freddie sugeruje, że jest śmiertelnie chory, fakty przeczą temu. Wokalista dowiedział się, że choruje na HIV/AIDS dopiero w 1987 roku.

Za reżyserię miał odpowiadać Bryan Singer ("X-Men"), ale został odsunięty po serii oskarżeń o molestowanie i gwałt. Za obraz odpowiada Dexter Fletcher. Z kolei Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen, ale wycofał się.

Premiera filmu będzie miała miejsce 2 listopada.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska