To będą kultowe sneakersy: Puma x Roland

2018-07-26
To będą kultowe sneakersy: Puma x Roland

W walce o stopy modnych pań i panów na czoło może wysunąć się wkrótce Puma. 8 sierpnia będą miały premierę sneakersy firmy inspirowane kultowym automatem perkusyjny Rolanda. Buty wyglądają obłędnie!

Puma proponuje na jesień buty, które mogą namieszać. Konkurencja jest w tym segmencie rynku ogromna. Niedawno pisaliśmy o nowych Saucony, inspirowanych historią USA, Vansach powstałych we współpracy z Marvelem czy Nike'ach o zapachu Jacka Daniel'sa. A tego typu buty mają także Adidas, New Balance, Converse, Reebok, Fila i inni.

Ale właśnie Puma postanowiła postawić na muzykę. Jej najnowsze buty - modele RS-0 i RS-100 - zostały zainspirowane automatem perkusyjnym Rolanda o nazwie TR-808.

Dobrze wykonane buty

To buty retro, stylistycznie nawiązujące do lat 80. XX wieku. Puma przywiązała dużą wagę, żeby odtworzyć szczegóły instrumentu. Możecie to zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

Buty wchodzą na rynek 8 sierpnia. Ich cena w Stanach Zjednoczonych to 110 dolarów. Można się spodziewać, że w Polsce będą kosztowały ok. 500 zł. 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska