Rowery elektryczne w wersji retro

Rowery elektryczne w wersji retro

Rowery elektryczne robią się coraz popularniejsze. Zobaczcie jak bardzo stylowe jednoślady wyprodukowała firma OTO Cycles. Stylowe, bo retro!

Rowery elektryczne powoli stają się częścią krajobrazu większych miast. W końcu są świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy mają na sercu ograniczenie emisji spalin, a jednocześnie brak im duszy wyczynowca i raczej nie uśmiecha im się codzienne pedałowanie do pracy. Rower elektryczny jest – jak nazwa wskazuje – elektryczny i pedałować pomaga. A przy tym niejednokrotnie bardzo dobrze wygląda – takie pojazdy to często designerskie cudeńka.

 

Pochodząca z Barcelony firma OTO Cycles zdecydowanie wyróżnia się ze swoim produktem na tle innych producentów rowerów elektrycznych. Produkuje rzemieślniczo wykonywane rowery elektryczne, których wygląd jest inspirowany modelami motorowerów popularnymi w połowie XX wieku. Dziś wyglądają dla nas jednak niemal zabytkowo, a przez to pięknie.

 

 

Inna sprawa, że hiszpańska firma zadbała, żeby jej produkty zostały wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal. Siedzenia? Wysokiej jakości skóra. 250-watowy silnik, konstrukcja z lekkiego aluminium, a także wbudowany komputer z ekranem LCD, dzięki któremu kierowca podczas jazdy może na bieżąco sprawdzać informacje o aktualnej prędkości, przebytym dystansie oraz stanie baterii.

 

 

Rowery OTO Cycles ważą 23 kg i potrafią rozpędzić się do prędkości 65 km/h. Są dostępne w wielu kolorach, m.in. w czerwonym, oliwkowozielonym oraz pomarańczowym. Nie ma jednak co ukrywać – jednym z głównych jego atutów jest wygląd! Zresztą sami widzicie!

 

 

Przy okazji, sprawdźcie co pisaliśmy o nadchodzącym wielkimi krokami najbardziej futurystycznym rowerze świata! Nazywa się Cyclotron.

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska