Przerażające: zobacz jak Tom Hardy przemienia się w Venoma (drugi trailer)

2018-08-01
Przerażające: zobacz jak Tom Hardy przemienia się w Venoma (drugi trailer)

Oczekiwana produkcja doczekała się kolejnej zapowiedzi. Czy Venom Hardy'ego będzie równie przerażający co Joker Heatha Ledgera?

Wreszcie przerażający

Odtąd nikt nie będzie już kojarzył Eddiego Brocka Jr./Venoma z Topherem Gracem, który zagrał go na dużym ekranie w „Spider-Manie 3” z 2007 roku. Sony pokazało kolejny zwiastun „Venoma”, a Tom Hardy udowadnia, że jest jedyną wersją bohatera, której kolejne filmy z serii będą odtąd potrzebowały. W filmie Sama Raimi „Spider-Man 3” Topher Grace był postacią drugoplanową. Tym razem superzłoczyńca przejmuje wielki ekran dla siebie.

Filmowy „Venom” czerpie inspirację zarówno z komiksów „Lethal Protector”, jak i „Planet of the Symbiotes”. Opowiada historię Brocka, kiedy ten mieszkając w San Francisco, przeistoczył się w złą postać.

Tom Hardy: będę najlepszy!

„Daję wam słowo honoru, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby dostarczyć wam najlepszego Venoma, jakiego jesteście sobie w stanie wyobrazić” - powiedział tłumowi Tom Hardy, podczas tegorocznego Comic Con w Brazylii. Zobaczcie drugi trailer (pierwszy TUTAJ), a przekonacie się, że nie były to słowa na wyrost.

Premiera filmowego „Venoma” w październiku 2018 roku.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska