Zakładamy profil na portalu do ostrego randkowania

2018-08-08
Zakładamy profil na portalu do ostrego randkowania

Jest sporo portali randkowych, ale większość z nich to raczej pochłaniacze czasu. Dziewczyny szukają męża, bratniej duszy albo drugiego ojca dla swoich dzieci. My postanowiliśmy sprawdzić taki portal, który pozwala na zawarcie konkretnej i satysfakcjonującej znajomości o charakterze seksualnym.

Rejestracja na Datezone.com zajmuje kilka minut. Od razu po wejściu na stronę orientujemy się, że nie mamy do czynienia z miejscem dla grzecznych chłopców i wstydliwych pensjonariuszek. Przykładowe ogłoszenia i pojawiające się reklamy wokół są bardzo sugestywne i wiele nam wyjaśniają już na starcie. Znajdujemy się w miejscu, w którym szuka się i znajduje partnera/partnerów do łóżka, a nie na życie. Chociaż tego ostatniego nigdy przecież nie można wykluczyć, miłość nie wybiera…

Mamy do wyboru szczerość albo zatajanie wszystkiego. Wybieramy szczerość. A to dlatego, że sprawdzamy najpierw jak skonstruowane są te już istniejące profile. Wniosek jest prosty. Okazuje się, że Datezone.com odwiedzają osoby – zarówno kobiety, jak i mężczyźni – o sprecyzowanych gustach i jasno określonych seksualnych potrzebach. Portal dla niezdecydowanych i nieśmiałych to nie to. Znajdujemy zatem dziewczyny uległe i z potrzebą dominacji, szukające partnerów i partnerek do zabaw w trójkącie, entuzjastki BDSM i seksu w plenerze. Niektóre odważnie eksponujące swoje wdzięki. Nie ma więc powodu, by samemu ściemniać.

Preferencje seksualne kluczowe

Dzięki tej wiedzy łatwiej jest nam wypełnić własny profil. Uczciwie zaznaczamy swoje preferencje. Wybieramy z kilkudziesięciu dostępnych opcji, naprawdę drobiazgowo określających nasze seksualne upodobania. Potem wpisujemy oczekiwania i dodajemy kilka słów o sobie, ale takich raczej niepozostawiających wątpliwości, że chodzi nam o seks bez zobowiązań, zamiast próbujących to zawoalować (co jest cechą innych miejsc w sieci).

Potem oddajemy się przyjemnej dla oka eksploracji i wyszukiwaniu. Wiele profili ma bogate opisy, ale stosunkowo rzadko trafiają się zdjęcia. Datezone.com to jednoznaczne miejsce, dlatego sporo osób obawia się ujawnić. Dopiero nawiązanie korespondencji z wybraną osobą daje gwarancję na zobaczenie czegoś więcej. Ale są i profile osób bardzo otwartych, niemających niczego do ukrycia. Takie wybieramy w pierwszej kolejności.

Jak szukać na portalu randkowym?

Teraz pozostaje już tylko dopasowanie się. Zaczynamy być zaczepiani i sami zaczepiamy. Rozmowy z dziewczynami okazują się konkretne, ale niepozbawione humoru i wdzięku. Na Datezone.com ludzie wyszukują się, by pójść do łóżka, spełnić swoje fantazje, znaleźć osobę gotową na eksperymenty w pruderyjnym świecie. Głównym zadaniem jest trafienie na pasujący profil. Ale można zrobić to z klasą…

To zaledwie początek. Co nam wyszło, kogo spotkaliśmy, jak poszły nam seksualne randki…? Tego dowiecie się z najnowszego numeru Playboya (numer wrześniowy), który w kioskach już 10 sierpnia.

Fot: iStock/Datezone.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska