Złota karta McDonald’s istnieje i można ją zdobyć!

2018-08-09
Złota karta McDonald’s istnieje i można ją zdobyć!

Co powiecie na dożywotnie darmowe żarcie w restauracji pod złotymi łukami, czyli McDonald’sie?

Rzecz dotyczy Stanów Zjednoczonych, ale jeśli ktoś z Polski się wybiera, też może wygrać.

Za Wielką Wodą McDonald’s oferuje ostatnio wiele okazji za pośrednictwem swojej aplikacji. Można dostać darmowe frytki w piątki albo kanapkę za dolara codziennie do końca roku.

To jednak wszystko nic w porównaniu z tym, że można by nie płacić za jedzenie nic, prawda? I to do końca życia. Ale do tego potrzebna byłaby legendarna karta McGold.

Nigdy o niej nie słyszeliście? No cóż, prawdopodobnie dlatego, że jest rzeczą wyjątkową. Daje posiadaczom możliwość darmowego jedzenia z McDonald’s do końca życia.

Karta wydaje się być przedmiotem z miejskiej legendy, bo centrala Maca niewiele o niej mówi. Jednak istnieje naprawdę.

Ona istnieje!

„Karta McGold pochodzi jeszcze z 1965 roku, kiedy właściciel/franczyzobiorcy McDonald’sa nagradzali nią najbardziej lojalnych klientów” - powiedział rzecznik McDonald’s portalowi Thrillist. „ Posiadacze kary McGold to bardzo tajne stowarzyszenie. Tylko garstka najbardziej oddanych fanów naszej firmy otrzymała do niej dostęp”. Podobno wśród posiadaczy byli/są Rob Lowe (aktor), George Romney (polityk, ojciec Matta) i Warren Buffet (miliarder nazywany „Wyrocznią z Omaha”).

Jednak teraz można dołączyć do tego elitarnego grona. McDonald’s postanowił podarować zwykłym zjadaczom Big Maców jedną złotą kartę. Wystarczy, że pobierze się aplikację McDonald’sa i złoży zamówienie w opcji „zamówienie mobilne” od 10 do 24 sierpnia. Karta zostanie wylosowana wśród uczestników.

Ten kto wygra, dostanie kartę, która ma bardzo ciekawą formę. Tak naprawdę to mobilna karta z 24-karatowego złota umieszczona w pozłacana obudowie na telefon z systemem Android lub na iPhone’a. Na karcie pojawi się imię zwycięzcy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska