Dwa dni z whisky z całego świata – Playboy jedzie na Festiwal Whisky

2018-08-14
Dwa dni z whisky z całego świata – Playboy jedzie na Festiwal Whisky

To już piąta edycja największego święta whisky w Polsce. Jak co roku, pod koniec sierpnia do Jastrzębiej Góry zjadą się miłośnicy tego wyjątkowego trunku, by przez dwa dni próbować go w ilościach znacznie większych niż zwykle. Playboy też tam się wybiera.

24-25 sierpnia - to w tych dniach wielbiciele "rudej" ponownie spotkają się w Jastrzębiej Górze. Uczestnicy przez dwa dni będą mieli okazję spróbować whisky od wystawców z całego świata, których stoiska rozsiane będą na przeszło 6 tys. m kw. powierzchni festiwalowej.

Znajdą się tam nie tylko popularne marki whisky, jak Jameson czy The Glenlivet, ale i nieznane szerszej publice whisky ze Szkocji, Irlandii, USA czy nawet Japonii. Same degustacje tych szlachetnych trunków to jednak nie wszystko.

Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze - degustacje, prezentacje i warsztaty

Uczestnicy będą mogli także udać się na tzw. masterclass prowadzone przez największe autorytety świata whisky, m.in. managerów destylarni, Global Brand Ambasadorów, autorów książek i artykułów o whisky oraz osób pracujących bezpośrednio przy produkcji whisky, wykłady i prezentacje w specjalnej strefie prelekcji, warsztaty z blendingu whisky, blind casting, food pairing czy nawet warsztaty z gry na dudach (dokładny program festiwalu znajdziecie TUTAJ).

Festiwalowe dni z whisky rozpoczną się o godzinie 11 i potrwają mniej więcej do 22. Później organizatorzy zapraszają na afterparty.

Playboy jest patronem medialnym V edycję Festiwalu Whisky w Jastrzębiej Górze. Oczywiście będziemy na miejscu i obiecujemy nie wylewać za kołnierz. Relację z tego wydarzenia zobaczycie na naszym Facebooku i Instagramie. A jeśli chcielibyście do nas dołączyć, to bilety na wydarzenie możecie kupić TUTAJ.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska