Sylvester Stallone zaprojektował zegarek. Kosztuje... milion dolarów!

2018-08-14
Sylvester Stallone zaprojektował zegarek. Kosztuje... milion dolarów!

To taki trochę G-Shock, ale z logo nieco bardziej prestiżowej marki. Zobaczcie zegarek Richard Mille od prawdziwego Rambo dla prawdziwych Rambo.

Żeby oddać hołd... no cóż, samemu sobie, Sylvester Stallone połączył siły z szwajcarską manufakturą zegarkową Richard Mille. To jeden z najsłynniejszych producentów luksusowych czasomierzy. Zegarki Richard Mille kosztują po kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a limitowane edycje nawet miliony.

Limitowany do zaledwie 20 sztuk i kosztujący niemal 1 milion dolarów nowy chronograf nazywa się RM 25-01 Adventure Sylvester Stallone. Jest tak duży i tak zły, jak jego imiennik: średnica koperty to aż 55 milimetrów.

Zegarek niezniszczalny

Czasomierz został wykonany z tytanu klasy A, jest więc tak naprawdę niezniszczalny. Dodatkowo został wykonany tak, aby przetrwać w najtrudniejszych warunkach, jak John Rambo.

Posłuchajcie o jego najciekawszej funkcjonalności. Otóż w kopercie umieszczono 5 kapsułek oczyszczających wodę. Potrafi ona uczynić zdatną do picia każdą wodę na świecie, łącznie z morską. By przetrwać!

Niezłe, co?

Czasomierz ma też obrotowy bezel z kompasową ramką, żeby dokładnie wskazywać pozycję na mapie.

Last, but not least, jest to zegarek tykający. Ma ręczny mechanizm tourbillon z 24-godzinnym wyświetlaczem, minutnikiem i funkcją chronografu oraz wskaźnikami rezerwy mocy i momentu obrotowego.

Jeśli macie na zbyciu 983 tys. dolarów, możecie zamówić swój egzemplarz w butikach Richard Mille.

Sylvester kolekcjoner

Sylvester Stallone jest znanym kolekcjonerem zegarków. Ma ich setki, a tutaj możecie zobaczyć najlepszą dziesiątkę:

Fot: Commons.wikimedia.org, Instagram

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska