Emily Ratajkowski, lata 80. i nielegalne wyścigi. Zwiastun filmu "Cruise"

2018-08-17
Emily Ratajkowski, lata 80. i nielegalne wyścigi. Zwiastun filmu "Cruise"

Emily Ratajkowski ani myśli rezygnować z kariery filmowej, co zapewne ucieszy wszystkich wielbicieli jej wdzięków. W sieci pojawił się zwiastun komedii romantycznej "Cruise", w którym modelka gra jedną z głównych ról.

Fabuła "Cruise" ma miejsce w jednej z najbardziej ikonicznych dekad filmowych w historii, czyli latach 80. Emily Ratajkowski gra Jessicę Weinberg, bogatą i dobrze ułożoną Żydówkę, która w nocy przybiera tożsamość zbuntowanej Franceski. Podczas jednego z wypadów z przyjaciółmi natrafia na swojej drodze na Gio Fortunato (Spencer Boldman), młodego Włocha mającego problemy z prawem. Między bohaterami wybuchnie uczucie, a tłem dla ich romansu będą nielegalne wyścigi oraz niebezpieczne życie. 

Obok Ratajkowski oraz Boldmana w filmie zagrali również m.in. Sebastian Maniscalco ("The Irishman"), Lucas Salvagno ("The Gotham"), Kathrine Narducci ("Rodzina Soprano"), Noah Robbins ("Sam przeciw wszystkim"). Reżyserem i scenarzystą "Cruise" jest Robert D. Siegel, który ma koncie skrypt do wysoko ocenianego filmu "Zapaśnik" Darrena Aronofsky'ego. Stąd może będzie to trochę wulgarniejsza wersja rom-coma, ale jak rzecz się prezentuje, możecie zobaczyć sami w zwiastunie.

Film trafi jednocześnie do amerykańskich kin i na VOD 28 września 2018 roku. Dla Emily Ratajkowski będzie to z kolei 8. film w jej karierze. Modelka miała wcześniej m.in. małą rólkę w soczystym thrillerze Davida Finchera "Zaginiona dziewczyna" oraz pojawiła się w filmie muzycznym "We Are Your Friends". Jednak największą sławę przyniósł jej nagi występ w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke'a. Jej inny tegoroczny film "In Darkness" wkurzył krytyków za... nieuzasadnioną nagość. 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska