Arystokratyczna talia kart

Arystokratyczna talia kart

Być może najdroższa i najbardziej luksusowa talia kart na świecie! Czy powstanie? Dowiemy się już wkrótce!

Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację. Grasz w pokera, oczywiście na pieniądze. Nie w kasynie. Na prywatnym spotkaniu biznesowym. Wiedziałeś wprawdzie, że twój kontrahent delikatnie mówiąc nie cierpi niedostatku, ale uroda hostess i klasa unosząca się nad każdym najmniejszym elementem wystroju trochę cię zaskoczyła. Facet jest o wiele bogatszy niż myślałeś. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że skoro zaproponowano ci grę w karty – musisz stawiać. Tylko ile? Tym bardziej, że – jak zauważasz – nawet talia kart używana do rozgrywki pachnie luksusem...

 

 

Dobra, pobudka. Ten nieco literacki wstęp miał wam tylko uzmysłowić z jak fajną rzeczą mamy tu do czynienia. Mowa o pozłacanej talii kart, inspirowanej klasycznymi kartami firmy Noble House, a także dawną, ekstrawagancką arystokracją. Jeśli chodzi o karty Noble House, inspiracja jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Nowa talia będzie do nich łudząco podobna. Jeśli chodzi o arystokrację... no cóż – chodzi o klasę materiałów, szczegółowość wykonania i wartość końcowego produktu.

 

 

Na razie nie wiadomo jeszcze na pewno czy produkt powstanie. Jego twórca, Jason Haynes, jest na etapie zbierania środków na Kickstarterze. Jednak prawdopodobnie je uzbiera – pomysł spodobał się wspierającym i wszystko wskazuje na to, że Haynesowi uda się uskładać sumę potrzebną do wyprodukowania swoich kart.

 

I nic dziwnego, że jego pomysł spodobał się potencjalnym graczom. Do produkcji talii Haynes chce użyć specjalnego złoto-metalicznego tuszu (wygląda świetnie!), pozłacanej folii. Liczba talii będzie oczywiście limitowana, a zestawy ręcznie numerowane. Każdy zestaw będzie sprzedawany wraz z drewnianym, starannie wykonanym futerałem. Zresztą zobaczcie sami!

 

Jeśli sam chciałbyś wspomóc Haynesa – zapraszamy na Kickstartera.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska