8 najbardziej beznadziejnych zachowań na Tinderze (i innych)

2018-09-07
8 najbardziej beznadziejnych zachowań na Tinderze (i innych)

Mamy nadzieję, że tego nie robisz. Bo to naprawdę gówniane i tchórzliwe zachowania.

Randkowanie online niektórzy traktują właściwie, czyli jako sposób na znalezienie partnera na życie albo do łóżka. Inni niewłaściwie, czyli jako brzydką zabawę innymi ludźmi. Oto 8 najgorszych zachowań na Tinderze, Badoo i mnóstwie innych apek do randkowania.

Na pewno słyszeliście o „ghostingu”, prawda? Osoba, z którą rozmawiasz albo się spotykasz, nagle znika z powierzchni ziemi, bez żadnego wyjaśnienia. Boli jak cholera.

To najgorsze zachowanie, ale, jest mnóstwo innych okropnych trendów randkowych, o których powinieneś wiedzieć, na wszelki wypadek. Mamy nadzieję, że nie jesteś ich sprawcą.

1. Ghosting

Tchórzliwe na maksa. Jak napisaliśmy, osoba, z którą się spotykasz, nagle przestaje z tobą rozmawiać. Bez słowa, bez połączenia, bez niczego. Obrzydliwe.

2. Zombie-ing

Podążając za porównaniami z upiorami. Osoba, która opuściła cię, nagle wstaje z martwych i pisze: „Hej, jak się masz?”, jakby nic się nie stało. Sugerujemy usunięcie profilu i natychmiastowe zignorowanie połączeń, ponieważ ktoś, kto raz to zrobił, prawdopodobnie zrobi to ponownie.

3. Natarczywość

Ktoś zerwał z kimś kontakt, ale nadal wchodzi w interakcje z serwisami społecznościowymi i randkowymi. Niby odciął komunikację bez żadnego wyjaśnienia, ale z jakiegoś dziwnego powodu ogląda wszystko.

4. Back-Burnering

Niby robi się fajnie i romantycznie, ale nic z tego nie wynika. Jedna strona podtrzymuje romantyczne lub seksualne zainteresowanie, ale tak naprawdę nie robi zbyt wiele, by zorganizować randkę. Z drugiej strony, nie powoduje utraty nadziei. Takie trzymanie na standby.

5. Breadcrumbing

Odmiana poprzedniego trendu, czyli Back-Burneringu. To sytuacja, w której ktoś okazuje bardzo dużo zainteresowania, ale robi to rzadko i nie wchodzi w interakcję. Błyskawiczny tekst co jakiś, a potem ucieczka.

6. Stashing

Czy zdarzyło wam się spotkać dziewczynę, pisać z nią, spędzać czas, ale nigdy nie poznać nikogo z jej otoczenia? To się nazywa Stashing. Osoba nie przedstawia partnera z randek znajomym lub rodzinie, nie publikuje zdjęć w mediach społecznościowych i trzyma z dala od swojego życia. Po co? Najczęściej aby umawiać się z innymi osobami albo żeby o wszystkim nie dowiedzieli się współmałżonkowie.

7. Curving

To zachowanie naprawdę boli. Curver to ktoś, kto w przeciwieństwie do Ghostera reaguje na teksty i pozostaje w kontakcie, ale zawsze w sposób, w którym ma się wrażenie, że nie jest zainteresowany. Nie chce widzieć ani rozmawiać, a jednak reaguje. Curverzy najczęściej odpowiadają emotikonami.

8. Fading

Jednej osobie wydaje się, że wszystko idzie dobrze. Tymczasem druga strona powoli i delikatnie się wycofuje. Staje się coraz mniej dostępna, nie wysyła wiadomości przez wiele godzin lub dni, a kiedyś to robiła. Wszystko bez wyraźnego powodu o zakończeniu relacji. Fading jest mniej agresywny niż inne gówniane trendy randkowe, ale wciąż boli.

Fot: iStock

 

 

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska