Dla facetów, którzy lubią biżuterię: nowa kolekcja

2018-09-11
Dla facetów, którzy lubią biżuterię: nowa kolekcja

Obecna w ponad 75 krajach kultowa marka Thomas Sabo zawitała do Polski. Marka zdobywa coraz szersze grono fanów i rozkochuje w sobie tysiące Polaków. Najnowsze kolekcje biżuterii i zegarków na sezon jesień/zima, nawiązują bardzo mocno do genotypu marki i są świetną wizytówką dla osób chcących mocno podkreślać swój styl i charakter.

Sterling Silver w nowej odsłonie

Thomas Sabo pochyla się nad swoim dziedzictwem i z dumą prezentuje wizję biżuterii przyszłości. O kolekcji Sterling Silver na sezon jesień/zima kreatorzy mówią: zaskakujące połączenia i mezalianse to nowy trend, który kreuje mocną, autentyczną estetykę. Bazą pod kreatywne łączenie stylów są designerskie, oryginalne pierścionki, łańcuchy i medaliony, noszone razem, obok siebie. Takie podejście redefiniuje klasyczne komplety biżuterii. Dyrektor kreatywna marki, Susanne Kölbli, dodaje: - Nasza nowa kolekcja Sterling Silver to hołd oddany głównym pryncypiom marki. Niespotykana do tej pory zmienność w indywidualnych projektach naszej biżuterii sprawia, że możliwe są bezprecedensowe i głęboko osobiste kreacje. Od teraz łączenie stylów to oficjalnie nowa droga w noszeniu biżuterii.

Rebel at Heart - buntowniczy look

Ikoniczne wzory, bogactwo detalu i ekscytujący dobór materiałów. Thomas Sabo w jesiennej odsłonie swojej kultowej kolekcji Rebel at Heart stawia na wyrazistą, mocną biżuterię, która uwielbia przełamywanie konwencji i zaskakuje kontrastami. Najlepszym sposobem na włączenie jej do swojego stylu jest super modne zestawianie ze sobą wielu elementów, np. kilku bransolet i zegarka na jednym przedramieniu. A jest z czego wybierać! Ta bogata w symbole kolekcja została niezwykle mocno rozbudowana.

Propozycje licznych pierścieni, sygnetów, naszyjników i bransoletek, a także przewijający się motyw czaszki okraszonej koroną, wyrażają jednoznacznie duch kolekcji Rebel at Heart, nawiązując do jej rebelianckiego charakteru. Zaczepne elementy dające się dowolnie łączyć i miksować, pozostawiają swobodę przy definiowaniu swojego wyrazistego wizerunku. Podkreślają też mocniej niż kiedykolwiek wcześniej osobowość marki Thomas Sabo, której początki sięgają połowy buntowniczych i ukochanych przez wielu lat 80-tych. Wszystko to za sprawą postawienia w nowej kolekcji na srebro oksydowane Sterling 925, duże, mocarne łańcuchy i wyrazisty, unikalny design marki. - Każdy najmniejszy element kolekcji Rebel at Heart to arcydzieło, które ma swoją wewnętrzną siłę. To podjęcie wyzwań, kwestionowanie obowiązujących prawd i otwartość na to, co nowe - opowiada Susanne Kölbli, dyrektor kreatywna z Thomas Sabo.

Desert Sky - saharyjscy nomadzi źródłem inspiracji

Różnorodna oferta nowej kolekcji zawiera także bogato zdobioną i wykwintną linię Desert Sky reinterpretującą sztukę jubilerską, nawiązując do mistycznej aury saharyjskich nomadów. To tutaj tradycyjna symbolika, intensywny niebieski kolor i nowoczesny styl łączą się, tworząc artystyczne elementy biżuterii.
Iconic Chains - wariacje na temat popularnych klasyków i kultowych projektów.

Kultowe w tej kolekcji, solidne i unisexowe Iconic Chains, posiadają niestandardowe, mocne łączenia, nadające wyrazistej osobowości i pewności siebie. Naszyjniki i bransoletki inspirowane są minionymi epokami, na nowo je interpretując.

Kingdom of Dreams - powiew dworu

Seria Kingdom of Dreams, otoczona jest rojalistyczną aurą dzięki królewskim barwom i symbolom. Odnajdziemy w niej także inspirację nocnym niebem. Tajemnicza zawieszka przedstawiająca jednorożca, kosmiczne gwiazdy i księżyce, jak i inne elementy w wiktoriańskiej stylistyce przyciągają uwagę kolekcjonerów unikatowych rzeczy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska