Specjalne wydanie Sid Meier's Civilization VI

Specjalne wydanie Sid Meier's Civilization VI

Prawdopodobnie jedna z najbardziej kultowych serii gier wszech czasów kończy 25 lat! Z tej okazji ukaże się ściśle limitowana, specjalna edycja „Sid Meier's Civilization VI”. Twórcy zapowiadają, że wydanie tytułu godnie uczci jubileusz popularnej „Cywilizacji”.

Jak zapowiadają twórcy gry, Sid Meier's Civilization VI będzie kolejnym milowym krokiem w rozwoju serii. Developerzy twierdzą, że w nowej Cywilizacji miasta w fizyczny sposób będą rozrastały się na mapie świata, by otworzyć nowe strategiczne możliwości, a aktywne odkrywanie nowych technologii i kultura odblokują nowe ścieżki gry. Zróżnicowani liderzy będą dążyli do realizacji swoich planów opartych na cechach charakterystycznych postaci historycznych w czasie gdy gracze będą brali udział w wyścigu o zwycięstwo.

 

 

Seria Civilization przez 25 lat swojego istnienia rozeszła się łącznie w ponad 33 milionach egzemplarzy na całym świecie. To ona przyczyniła się w latach dziewięćdziesiątych do niewiarygodnego wzrostu popularności gier strategicznych. Jednocześnie była jednym z tytułów, które stworzyły ich nową odmianę – epickich gier, w których prowadzisz nie armię, ale całą cywilizację i gdzie rozgrywka w czasie przedstawionym w grze rozkłada się na całe tysiąclecia. Wypada też dodać, że do tytułów z serii Civilization często zasiadali gracze interesujący się historią świata. Wiarygodny i zgodny z realiami historycznymi świat gry zawsze był jednym z największych plusów serii. Podobnie jak możliwość tworzenia uzależnionej od własnej rozgrywki alternatywnej historii świata.

 

 

Jubileuszowa wersja Sid Meier's Civilization VI 25th Anniversary Edition będzie zawierała grę Civilization VI wraz z wszystkimi dodatkami oferowanymi w wydaniu Deluxe Edition, a także 100-stronicowy album w twardej oprawie z tematycznymi grafikami przedstawiającymi jak zmieniała się gra na przestrzeni lat oraz zestaw okolicznościowych monet w eleganckiej gablotce. Ci, którzy przedpremierowo zamówią jubileuszową edycję gry, otrzymają w prezencie specjalny dodatek w postaci pakietu cywilizacji Azteków.

 

Uprzedzamy, że fani powinni spieszyć się z zamówieniami. Na całym świecie będzie dostępnych jedynie 20 000 egzemplarzy gry.

 

Przy okazji: zobaczcie niedawno opublikowany przez redakcję "Time'a" ranking 50 najlepszych gier wszech czasów. W nim również nie zabrakło Cywilizacji!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska