Cezary Pazura w roli amanta i opoja

2018-09-25
Cezary Pazura w roli amanta i opoja

Serial audio „Autor bestsellerów” . Zapowiada się polska wersja „Californication”?

„Autor bestsellerów” – nowy serial od Storytel Original

 „Nazywam się Jerzy Grobicki, mam czterdzieści jeden lat i właśnie umieram. Tak zaczyna się jedna z moich książek, co jest zabawne, bo naprawdę nazywam się Jerzy Grobicki, mam czterdzieści lat z okładem, a więc prawie czterdzieści jeden, i właśnie przed chwilą dowiedziałem się, że być może niebawem umrę.”

Serial, powstały we współpracy pisarza Marcina Ciszewskiego i Storytel Original, opowiada historię Jerzego Grobickiego – najpopularniejszego pisarza w kraju, amanta oraz konesera zarówno trunków, jak i kobiet. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków napisanych specjalnie pod formę audio.

Autor intrygującego scenariusza, Marcin Ciszewski, uznawany za jedno z najciekawszych odkryć polskiej literatury ostatnich lat, zawsze lubi nas zaskakiwać. Tym razem zaprasza czytelników do świata wyrachowanego i aroganckiego króla życia, którego śmiertelna diagnoza zmusza jednak do zrewidowania swoich życiowych postaw.

W świecie celebrytów, skandali i wielkich pieniędzy pojawia się również miłość, której nikt się nie spodziewa, a już na pewno nie sam zainteresowany. W dodatku Grobicki zaczyna wątpić, że zdobyte bogactwo ma w jego życiu jakiekolwiek znaczenie. Pytanie tylko, czy wystarczy mu czasu, by odzyskać to, co niegdyś sam odrzucił.

Motywy kojarzące się z serialu „Californication” łączą się w „Autorze bestsellerów” z polskimi realiami, a Ciszewski udowadnia, że Jerzy Pilch nie ma monopolu na historie o pisarzach-seksoholikach. Jednocześnie tworzy zupełnie nową historię z trudnym do przewidzenia zakończeniem.

W rolę głównego bohatera i lektora wcielił się niezawodny Cezary Pazura, który jako aktor znany dotąd przede wszystkim z ekranu, tym razem dał się poznać jako artysta tworzący świat wyłącznie za pomocą głosu.

Storytel Original to unikatowy projekt na rynku audiobooków – seriale do słuchania, czyli oryginalne historie, pisane specjalnie pod format audio. Każdy „sezon” to dziesięć odcinków, publikowanych jednocześnie, dzięki czemu użytkownik aplikacji może sam zdecydować, czy będzie dawkował sobie historię, czy skonsumuje cały sezon od razu.
Posłuchajcie „Autora bestsellerów” teraz aż przez 30 dni za darmo na www.autorbestsellerow.pl.

Jesteście już po pierwszych odsłuchaniach serialu? Jak wrażenia?

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska