Terminator 2: Dzień sądu powróci do kin w 3D

Terminator 2: Dzień sądu powróci do kin w 3D

Zapewne niewielu z Was miało okazję zobaczyć „Terminatora 2” na ekranach kin. Już niebawem będziecie mogli nadrobić zaległości.

Nie będzie wielkim nadużyciem stwierdzenie, że po znakomitym Terminatorze 2, każda kolejna część cyklu była coraz gorszym filmem. Bunt maszyn z 2003 roku nie zwiastował niczego dobrego, ale właściciele praw do nazwy nie mieli zamiaru rezygnować z dalszego zarabiania i fundowali widzom propozycje coraz straszniejsze, których kulminacją był Terminator: Genisys, czyli film wyglądający jak parodia pierwszego Terminatora z 1984 roku.

 

Tym razem postanowiono podejść do zagadnienia od innej strony i powtórzyć ten sam manewr, na który zdecydowano się przy okazji Titanica. Światło dzienne właśnie ujrzała wiadomość, że w 2017 roku na ekrany kin trafi Terminator 2, jednak w odróżnieniu od swojego pierwowzoru zostanie zaprezentowany w wersji trójwymiarowej. Na ten moment niestety nie wiadomo, czy film będzie miał swoją dystrybucję w naszym kraju. Skoro jednak polscy widzowie mogli obejrzeć Titanica 3D, to można założyć, że tak samo będzie również w tym przypadku.

  


Wiadomość ta budzi dość mieszane uczucia. Z jednej strony ekscytująca jest świadomość, że jeden z najlepszych filmów w historii będzie można zobaczyć na dużym ekranie. Technologia 3D w kinie ma równie wielu zwolenników, jak i przeciwników i zapewne sporo osób będzie niepocieszonych, ale z drugiej strony lepsze 3D, niż totalnie przerażający pomysł o stworzeniu remake’u, na który zdecydowano się choćby w przypadku Pamięci absolutnej, czyli innego przeboju z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Wielu powie, że jest to bezczelny skok na kasę i granie na uczuciu nostalgii - będą oczywiście mieli rację, na szczęście każdy może samodzielnie podjąć decyzję o wybraniu się (lub nie) do kina.

 

foto: materiały prasowe

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska