Pol-Dres? Jak będzie się nazywał pierwszy polski superbohater

2018-10-10
Pol-Dres? Jak będzie się nazywał pierwszy polski superbohater

Możliwe, że doczekamy się pierwszego polskiego superherosa. Nad serialem, który opowiadałby jego losy, ma pracować serwis Showmax.

Dresiarz z blokowiska, który pewnego dnia nagle odkrywa, że wyrosły mu skrzydła i postanawia wykorzystać ten fakt do tego, by zostać superbohaterem. Tak z grubsza prezentuje się zarys postaci polskiego superbohatera, który ma pojawić się w nowym oryginalnym serialu tworzonym przez serwis Showmax. A przynajmniej tak nieoficjalnie ustalił portal wirtualnemedia.pl

Zdaniem portalu serial jest już w fazie tzw. developmentu, co oznacza, że Showmax zlecił przygotowanie scenariuszy poszczególnych odcinków, które są teraz na etapie tworzenia. Za prace nad nimi ma odpowiadać firma Telemark, która wyprodukowała m.in. seriale „Nielegalni”, „Bez tajemnic” czy „Pakt”.

Po przedstawieniu gotowych projektów Showmaxowi, serwis ma je ocenić i wycenić koszty produkcji serialu. Dopiero wtedy zapadnie ostateczna decyzja, czy zobaczymy pierwszy polski serial o bardzo polskim superbohaterze. I szczerze mówiąc, mamy mocno mieszane uczucia co do tego, czy rzeczywiście chcielibyśmy go obejrzeć.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska