Wiemy, jakiego monitora używa drużyna AGO Esports

2018-10-22
Wiemy, jakiego monitora używa drużyna AGO Esports

LG okrzyknęła model 27GK750F swoim najważniejszym monitorem gamingowym. Według profesjonalistów jest on po prostu najlepszy, wybrała go też znana polska drużyna e-sportsmenów. Wiemy, dlaczego.

Monitor LG 27GK750F w rozdzielczości Full HD

Ten 27-calowy monitor bije rekordy popularności wśród gamerów głównie ze względu na parametry, które zaspokajają potrzeby zarówno grających offline, ale przede wszystkim w trybie sieciowym. Obraz jest bardzo szczegółowy i oferuje wysoką jasność – dzięki temu możemy cieszyć się doskonałą widocznością i szczegółowością gry bez względu na oświetlenie w pomieszczeniu. W modelu LG 27GK750F zastosowano też matrycę typu TN i technologię Motion Blur Reduction, dzięki czemu czas reakcji zmniejszono do 1 milisekundy.

fot. materiały prasowe

Rekordowa częstotliwość odświeżania

Mowa o wartości 240 Hz. Ta wysoka częstotliwość odświeżania obrazu załatwia problem powidoków, wszelkich rozmyć, a także problemów z płynnością przechodzenia obrazów jeden w drugi. Dzięki temu parametrowi mamy gwarancję, że rozgrywka będzie płynna. Natomiast technologia AMD FreeSync dodatkowo niweluje zacinanie się i rozrywanie obrazu, dzięki czemu ruchome elementy gry, jak postacie czy pojazdy, poruszają się zauważalnie płynniej.

LG 27GK750F: kilka technologicznych smaczków

Model 27GK750F został wyposażony w system Dynamic Action Sync, który minimalizuje opóźnienia, a także Black Stabilizer, poprawiający widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Z kolei technologia Crosshair to doskonałe udogodnienie dla miłośników wszelkiego rodzaju strzelanek – dzięki niej celownik generowany jest na środku ekranu.

Ergonomiczne rozwiązania dla graczy

Producent zadbał, aby przed monitorem 27GK750F grało nam się długo, wygodnie i komfortowo. Sprzęt wyposażony jest w podstawę z regulacją wysokości, obrotu i przechyłu, a także technologię Flicker Safe, która eliminuje efekt migotania obrazu. Jego skutki odczuwaliśmy nieraz, nawet po niezbyt długiej rozgrywce.

fot. materiały prasowe

Wniosek? W monitorze LG parametry wspierające najbardziej wymagające gry online i offline idą w parze ze świetnymi rozwiązaniami poprawiającymi ergonomię gry. Nie dziwi więc fakt, że to właśnie ten model upodobali sobie nie tylko amatorzy, ale też profesjonalni gamerzy.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska