Czasami śmierć jest lepsza: pierwszy trailer "Smętarza dla zwierzaków" Kinga

2018-10-11
Czasami śmierć jest lepsza: pierwszy trailer "Smętarza dla zwierzaków" Kinga

Film wchodzi do kin w 2019 roku, ale bać się można już dziś.

Stephen King nie lubi "Smętarza dla zwierzaków" (org. Pet Sematary). Jasne, sam to napisał, ale jego wyjaśnienie dla własnej niechęci ma sens: "To okropna książka - nie pod względem pisania, ale po prostu pogrąża w ciemność".

Filmowa wersja powieści powinna zrobić to samo. Oryginalnej adaptacji z 1989 roku się to nie udało. Ale jest nowy film, którego pierwszy trailer właśnie się pojawił. Wygląda strasznie jak diabli.

Zwiastun został opublikowany 10 października w serwisie Youtube, zebrał prawie pół miliona wyświetleń w ciągu zaledwie kilku godzin. Wielu fanów zgodziło się, że jest po prostu przerażający.

Oto oficjalne streszczenie filmu:

"Na podstawie horroru Stephena Kinga "Smętarz dla zwierzaków" film podąża za doktorem Louisem Creedem (Jason Clarke), który po przeprowadzce z żoną Rachel (Amy Seimetz) i dwójką małych dzieci z Bostonu na wieś w stanie Maine odkrywa tajemnicze miejsce pochówku ukryte głęboko w lesie w pobliżu rodzinnego domu. Kiedy dochodzi do tragedii, Louis zwraca się do swego niezwykłego sąsiada, Juda Crandalla (John Lithgow), rozpoczynając niebezpieczną reakcję łańcuchową, która wyzwala całe zło ze wszystkimi przerażającymi konsekwencjami".

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska