"Gra wstępna" - nowy program na antenie Antyradia

2018-11-09
"Gra wstępna" - nowy program na antenie Antyradia

Playboy i Antyradio ponownie łączą siły. Rusza program "Gra wstępna", który prowadzić na antenie będą Robert Ziębiński i Rafał Jemielita z Playboya wraz z Joanną Zientarską z Antyradia. Emitowany będzie od 22 do 24.00 w piątki.

Gra wstępna to, wedle definicji stworzonej przez seksuologa Jerrolda S. Greenberga, w ludzkich zachowaniach seksualnych ogół intymnych zachowań o aspekcie psychologicznym i fizycznym pomiędzy dwojgiem lub więcej ludzi mających na celu zwiększenie podniecenia seksualnego.

To jak jesteście już podnieceni?

Gra wstępna od teraz to audycja w której seks, technologia, kultura i sport stają się puntem wyjścia do absurdalnych rozmów prowadzonych przez Joannę Zientarską, Rafała Jemielitę (Playboy) i Roberta Ziębińskiego (Playboy). Dlaczego kobiety kupują brokatowe wkładki dopochwowe? Kto stoi za legalizacją marihuany? I dlaczego penis i perła to para doskonała? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te i inne pytania – słuchajcie „Gry wstępnej”.

A potem zostaje wam już tylko seks.

Gra wstępna to zabawne podsumowanie tygodnia, ale przede wszystkim zaproszenie do weekendu. Audycja, w której staramy się kpić z rzeczywistości, siebie i wszystkiego co nas otacza. Czasami oczywiście jesteśmy poważni, ale bez obaw – nie tak często jak prowadzący „Wiadomości”. - mówi Robert Ziębiński. Jej nazwa nawiązuje i do czynności, którą wielbią kobiety i nienawidzą jej mężczyźni i do działu otwierającego każde wydanie „Playboya”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska