Doroczna letnia impreza u Hefa

Minęło już kilka dni od ostatniej imprezy w posiadłości Hugh Hefnera, ale mimo to warto pokazać kilka zdjęć, które zostały tam zrobione. W końcu gdzie jak gdzie, ale w Playboy Mansion baluje się w niezapomniany sposób. Zobaczcie jak było tym razem!

Posiadłość Hefnera stała się sławna w latach siedemdziesiątych właśnie dzięki nieokiełznanym imprezom, które się w niej odbywały. Dziś jest nieco inaczej – to na pewno. Nie ma nawet pewności czy w tegorocznej imprezie z okazji Nocy Świętojańskiej uczestniczył sam dziewięćdziesięcioletni już Hefner. Na zdjęciach go nie ma. Z pewnością jest na nich natomiast jego syn Cooper.

 

Na fotografiach roi się od szlafroków i – co najważniejsze – kuszących króliczków ubranych w seksowną bieliznę. A obok nich – elfów i podobnych mitycznych postaci. W końcu to impreza z okazji Nocy Świętojańskiej.

 

 

Impreza nazywana Snem nocy letniej (Midsummer Night's Dream Party) tradycyjnie odbywa się każdego roku w pierwszą niedzielę sierpnia. Zawsze gromadzi ona nie tylko piękne króliczki, ale również zestaw sław i celebrytów. Kto jeszcze się na niej pojawia? Oczywiście Playmates! W tym roku imprezę zaszczyciły swoją obecnością m.in. znane z naszych łamów Monica Sims czy Rachel Harris.

 

Przy okazji: z pewnością nie każdy pamięta, że słynna Posiadłość Playboya w rzeczywistości nie należy już do Hefnera. Ten sprzedał ją w czerwcu niejakiemu Darenowi Metropoulosowi, 32-letniemu synowi grecko-amerykańskiego milionera. Umowa jest jednak taka, że sprzedający słynną posiadłość Hef może mieszkać w niej aż do dnia swojej śmierci.

 

Już teraz z zapartym tchem czekamy na następne przyjęcia! Zwyczajowo w posiadłości Hefnera odbywają się nie tylko imprezy z okazji Nocy Świętojańskiej, ale także z okazji Halloween, Nowego Roku i urodzin Hefa. Najpierw Halloween. Przecież zostało do niego już niewiele czasu!

 

fot. playboy.com

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska