Zobacz galę Esquire Awards: zabawa była doskonała!

2019-01-24
Zobacz galę Esquire Awards: zabawa była doskonała!

Prestiżowe nagrody, rewelacyjna atmosfera i znakomici goście - tak to wyglądało w największym skrócie. Resztę znajdziecie w galerii.

Esquire Awards, czyli wyróżnienia przyznawane przez redakcję Esquire i czytelników osobom, które w mijających miesiącach wytyczały nowe kierunki w kwestii dobrego stylu, przyznano 11 grudnia. To była już druga edycja imprezy, na której redakcja miała przyjemność gościć nietuzinkowe postaci ze świata sztuki, biznesu, mediów, sportu i projektowania – bo za osiągnięcia w tych dziedzinach przyznawane są statuetki. Równie ważna – jeśli nie najważniejsza – jest nagroda dla kobiety, którą Esquire kocha. O zwycięzcach tego rozdania możesz przeczytać TUTAJ.

Organizowana przez redakcję impreza to nie tylko nagrody, lecz przede wszystkim okazja do podsumowania roku w dobrym towarzystwie. Oraz do spojrzenia w przyszłość w świetnej atmosferze, którą zapewnił brylujący na scenie Buslav. Nie ma drugiego takiego wydarzenia, na którym można spotkać zarówno Tomasza Kota, na chwilę przed ogłoszeniem współpracy z United Talent Agency, jak i Wojtka Sokoła, bohatera jednej z okładek, który w lutym zadebiutuje jako solista. A to przecież tylko początek listy gości i gwiazd, którym redakcja dziękuje za wspólny wieczór. Esquire wierze, że jeszcze nie raz będzie okazja, by spotkać się w podobnym gronie, a o samym wydarzeniu najlepiej opowiedzą film (powyżej) i zdjęcia – zapraszamy do galerii.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska