Walentynki dla samotnych: 14 lutego PornHub za darmo

2019-02-14
Walentynki dla samotnych: 14 lutego PornHub za darmo

Kto nie ma pary niech się nie martwi: Pornhub po raz kolejny robi prezent swoim użytkownikom i odblokowuje 14 lutego treści premium.

Streamingowy serwis z filmami dla dorosłych już nie raz nas zaskakiwał. Tam naprawdę pracują łebscy ludzie! Nie żebyśmy wychwalali zawartość, bo czym jest Pornhub każdy z was wie. I każdy sam powinien zdecydować, czy chce się angażować w oglądanie, czy nie. Ale niektóre akcje serwisu robią wrażenie (TUTAJ je opisujemy).

Wróćmy do Walentynek. Podobnie jak w ubiegłym roku serwis udostępnia treści premium także tym, którzy nie wykupili abonamentu. Setki tysięcy (a może miliony) filmików podzielone są na kategorie. Część z nich może obejrzeć każdy. Lepsza treść jest chroniona dostępem. Za treści premium trzeba płacić.

Dwa lata temu (2017) akcja Pornhuba wywołała entuzjazm. Wyszukiwań w Walentynki było o 300 proc. więcej. Hasła "valentines" wyszukiwało się ponad 3 tys. proc. częściej. W zeszłym roku jej powodzenie było równie wielkie.

Serwis postanowił więc powtórzyć akcję promocyjną. Twierdzą, że po to, by ulżyć samotnym. Tak naprawdę pewnie dlatego, żeby zatrzymać przy treściach premium jeszcze więcej abonentów. Tak, czy tak, szacunek.

Fot: iStock

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska