Vansy w hołdzie Led Zeppelin

2019-02-18
Vansy w hołdzie Led Zeppelin

50-lecie wydania pierwszej płyty Led Zeppelin skłoniło słynną firmę produkującą obuwie do oddania muzykom tego, co im się należy.

Vans połączył siły z Led Zeppelin z okazji 50.rocznicy wydania pierwszego albumu legendarnego zespołu rockowego. Powstała kolekcja streetwearowych butów inspirowanych stylem Zepów.

Kolekcja jest skromna, to dwa rodzaje sneakersów w limitowanej edycji. Model Sk8-Hi Vansa przedstawia kultowy wizerunek płonącego Hindenburga z okładki debiutanckiego albumu z 1969 r. Wszystko wydrukowane jest  w metalicznym srebrze na czarnej zamszowej skórze.

Wyraźne symbole reprezentujące frontmana Roberta Planta, gitarzystę Jimmy'ego Page'a, basistę Johna Paula Jonesa i perkusistę Johna Bonhama (z albumu Led Zeppelin IV) są wydrukowane na ściance bocznej i wewnętrznym języku Sk8-Hi.

Druga para to najniższe buty do skateboardingu Vans Era, które mają takie same znaki, drukowane na biało na czarnej skórze.

Uzupełnieniem kolekcji jest czarna koszulka z długim rękawem i czapka bejsbolówka, które w całości zawierają okładkę debiutu Led Zeppelin.

Kolekcja Vans x Led Zeppelin będzie dostępna w wybranych sklepach Vans i online 22 lutego.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska