Netlix i Mötley Crüe: zobacz trailer serialu „The Dirt”

2019-02-20
Netlix i Mötley Crüe: zobacz trailer serialu „The Dirt”

Biograficzny film o jednej z najbardziej skandalicznych grup heavyrockowych w historii już w marcu na platformie Netflix. Do sieci trafił trailerserialu, zobaczcie.

„The Dirt” będzie miał premierę na platformie Netflix 22 marca. Zerknięcie na zwiastun udowadnia, że poznamy wszystkie szczegóły opisane w bestsellerowej książce „All-the-2001”, na której bazuje produkcja.

Oto oficjalne streszczenie serialu:

„The Dirt” to nieocenzurowana opowieść o seksie, narkotykach, rock'n'rollu, sławie i jej wysokiej cenie. Reżyser Jeff Tremaine (współtwórca Jackass i Bad Grandpa) pokazuje nam, jak Nikki Sixx (Douglas Booth), Mick Mars (Iwan Rheon), Tommy Lee (Colson Baker) i Vince Neil (Daniel Webber) przeprowadzili Mötley Crüe z klubów Sunset Strip na największe światowe sceny i co to oznacza, stać się najbardziej znanym na świecie zespołem rockowym.

W dużej mierze nawiązujący do narkotykowego hymnu zespołu „Kickstart My Heart”, dwuipółminutowy trailer dotyczy również najciemniejszych momentów muzyków, w tym przekonania Neila o nieumyślnym zabójstwie w wypadku samochodowym, chaotycznej relacji Tommy'ego Lee z aktorką Heather Locklear, przedawkowania heroiny Nikkiego Sixxa i walki Micka Marsa ze zwyrodnieniową chorobą kości.

W jednej ze scen manager Doc McGhee. Mówi: „Udało mi się wypromować Scorpions, Bon Jovi, Skid Row i Kiss. Ale nigdy nie przeżyłem tego, przez co przeszedłem z Mötley Crüe”.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska