Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Tysiące powodów, aby częściej spotykać się z bliskimi

2019-04-11
Tysiące powodów, aby częściej spotykać się z bliskimi

Dobrodziejstwa Internetu i gier na smartfona często odciągają nas od realnego świata. Tymczasem te same technologie mogą stać się pretekstem do realnego spotkania z przyjaciółmi – Wyborowa pokazuje na to sposób.

Mówi się, że przyjaciołom się nie odmawia, zwłaszcza, jeżeli chodzi o spotkania przy barze. Coraz częściej jednak korzystamy z wymówek, aby zostać samemu w domu. Wolimy obejrzeć serial, pograć w grę z samym sobą, albo po prostu bez końca surfować po Internecie. W ten sposób mijają kolejne weekendy, kiedy unikamy spotkań nawet z dobrymi kumplami - choćby na tak zwanego „jednego”.

Jedyną rzeczą, z którą się nie rozstajemy, jest smartfon. Przyznajcie się, ile macie na nim gierek, które zabijają czas w podróży komunikacją miejską? A gdyby tak pograć w czasie rzeczywistym z kumplami, podczas gdy jedyną aplikacją, jakiej potrzebujesz, jest Messenger?

W nasze ręce wpadła ostatnio genialna w swojej prostocie gra, która opiera swoje działanie właśnie na tym komunikatorze. „Czysta przyjaźń” stworzona przez markę Wyborowa to pełen błyskotliwego humoru towarzyszki quiz, do którego możecie zaprosić znajomych również korzystających z Messengera. Gra jest jedną z funkcji chatbota Wyborowa – możecie ją przetestować w wersji mobile tutaj.

Gra jest częścią kampanii „Tysiące powodów do spotkań”, której ambasadorem został Maciek Zakościelny. W zabawnym, ale jakże prawdziwym wideo, daje nam wszystkim prztyczka w nos, wyliczając wymówki, których używamy, aby zostać w domu, zamiast spotkać się ze znajomymi. Ile razy tak właśnie robiliście?

Wideo obejrzycie, klikając tutaj.

Jak to działa? Po prostu odpowiadacie sobie w tym samym czasie na zabawne, często przewrotne pytania o przeróżnej tematyce. Rozgrywka jest podzielona na moduły pytań z określonej kategorii. Najlepsze jest to, że są to pytania dotyczące was samych – zupełnie jak w klasycznym flircie towarzyskim. Kto pamięta i kto grał? Gra polega na wytypowaniu, do którego z graczy najbardziej pasuje zachowanie opisane w pytaniu. W taki sposób zbieracie punkty, które są podliczane na koniec danego modułu i tak wyłaniany jest zwycięzca. Oczywiście wygrywa ten, kto obstawia najtrafniej, czyli osoba, która zgadza się z większością swojej grupy.

Przyznajcie sami, że tak naprawdę jesteście w stanie znaleźć tysiąc powodów, by nie rezygnując z nowych technologii, zadbać o relacje z kumplami w świecie realnym.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska