Bieg po Nowe Życie już w przyszły weekend. Pobiegniemy i my!

2019-04-05
Bieg po Nowe Życie już w przyszły weekend. Pobiegniemy i my!

13. kwietnia w marszu nordic walking spotkamy się z osobami po przeszczepie oraz znanymi osobami ze świata teatru i filmu. Nie zabraknie też gwiazd sceny muzycznej i kabaretowej, dziennikarzy i sportowców.

Już po raz czternasty spotkamy się, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać, jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantologię.

Sztafetowy marsz, rozpocznie się o 12:00 na Placu Bogumiła Hoffa w Wiśle. Zobaczymy między innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Rafała Zawieruchę, Izabelę Zwierzyńską, Mariusza Jakusa, Jarosława Kreta, Małgorzatę Potocką, Krzysztofa Diablo Włodarczyka,  Dorotę Czaję, Jarosława Jakimowicza, Agnieszkę Rylik, Bartosza Obuchowicza, Cezarego Trybańskiego, Mariusza Kałamagę, Adę Palkę, Olgę Kalicką, Tomasza Barańskiego, Michała Olszańskiego, Ewę Pacułę, Andrzeja Pągowskiego, Michała Mikołajczaka, Odetę Moro, Artura Siódmiaka, Julię Wróblewską, Annę Karczmarczyk, Joannę Kuberską, Karolinę Szostak, Jerzego Mielewskiego.

 

 

Po raz pierwszy na trasie Biegu po Nowe Życie w Wiśle pobiegnie Ewa Błachnio – aktorka i artystka kabaretową, a także były kapitan „medalowej” reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Grzegorz Tkaczyk. Nie zabraknie też Krzysztofa „Jarego” Jaryczewskiego – byłego lidera Oddziału Zamkniętego, obecnie formacji Jary Oddział Zamknięty, który żyje dzięki przeszczepowi wątroby.

Program wydarzenia:

Piątek 12.04.2019

Hotel Gołębiewski w Wiśle

20:00 - V gala polskiej transplantologii Drugie Życie

Sobota 13.04.2019 –

Plac Bogumiła Hoffa w Wiśle

12:00 – 14. Bieg po Nowe Życie

 

Do zobaczenia na trasie Biegu!

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska