Strona zawiera materiały przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich
Warunki korzystania ze strony oraz polityka prywatności.

Jestem Jack Strong!

2016-06-18
Jestem Jack Strong!

Jestem Jack Strong. Nie musisz zapamiętywać mojego nazwiska. Wkrótce będzie na ustach wszystkich liczących się graczy. Jeśli natomiast podoba Ci się jakaś kobieta w modnym klubie, podejdź do niej śmiało i powiedz, że Jack przesyła pozdrowienia. Powołaj się na nasze wspólne polowania, to zawsze działa. Facet to łowca, a one uwielbiają być tropione. Wróćmy jednak na ziemię. Usiądź wygodnie, nalej sobie whisky i posłuchaj o Moim Mocnym Wejściu.

O, widzę, że spróbowałeś już trunku ze swojej szklanki. I jak? Czujesz ten gładki smak? Właśnie tak wkroczysz w świat Playboya – do miejsca, gdzie goszczą wybitne jednostki. Pokażę Ci co warto zobaczyć, podpowiem, co warto wiedzieć, będziesz wiedział, jak się ubrać, czym jeździć, co jeść, gdzie bywać i zadbasz o siebie jak prawdziwy mężczyzna. Jesteś gotowy na mój świat, świat Jacka Stronga i Playboya? Jeśli jeszcze tego nie czujesz, to wyobraź sobie najbardziej ekskluzywną imprezę, na której jesteś gwoździem programu, a jeśli nie lubisz świateł jupiterów – gościem honorowym. W każdym razie wszyscy dookoła wiedzą, że jesteś Kimś. A do tego jesteś najważniejszy. Teraz to czujesz? To jest właśnie nasz świat.

Weź kolejny łyk whisky. Widzę, że nie krzywisz się mimo że ciepła, że bez lodu, że bez dodatków. Czujesz głębię aromatu? To ona sprawia, że z każdą kroplą odkrywasz w niej coś nowego i nie chcesz tego niczym zepsuć, a pragnienie rośnie gdy linia trunku na ściance opada. Tak właśnie będzie w Twoim nowym domu. Miejscu w które zabieram Cię, byś odżył i odnalazł swoje prawdziwe oblicze. I nie bój się, że ktoś CI zarzuci, że się zmieniłeś. Zawsze byłeś eleganckim twardzielem, gotowym na wyzwania. Tylko nie zawsze miałeś kogoś, kto pomógłby Ci się w tym odnaleźć. No i wcześniej nie było Playboy.pl. Ale od teraz sam będziesz eksplorował męski świat i czerpał z niego to, co dla Ciebie najlepsze. To zupełnie tak jak ze mną...


Szkockie tradycje, smaki i aromaty zaklęte w whisky, która ostatnie szlify dostała w Polsce, mieszają się z naszą fantazją i tworzą coś niepowtarzalnego. Faceta o twardych zasadach i świadomości swego pochodzenia, który bez skrępowania i kompleksów czerpie z nowoczesnego świata tyle, ile mu potrzeba. Od dziś też nazywasz się Jack Strong. I jesteś częścią świata Playboya.

Polecane wideo

Dodaj komentarz

© 2016 Marquard Media Polska